Граблі – ваш улюблений інструмент у побудові власного життя? Прочитайте, що саме чоловіки ніколи не пробачають жінкам – і нарешті викиньте граблі на смітник!
Чоловік і жінка – це два світи, дві протилежності, які постійно притягуються і не можуть існувати одне без одного. Їхні діаметральні відмінності якнайкраще виявляються у ставленні до такої загальнолюдської особливості, як уміння прощати. Не дарма кажуть, що чоловік може тільки забути, а ось пробачити – на жаль … Жінки ж пробачають, але пам’ять у них гарна…


Сьогодні ми поговоримо про те, що потрібно знати кожній жінці, аби не зруйнувати власними руками, словами чи вчинками крихке сімейне щастя.
Якщо ви вважаєте, що любов може змусити забути будь-яку провину або необережне слово, ви глибоко помиляєтеся. Існує чітка межа, переступати яку в стосунках з чоловіком не можна в жодному разі. Звичайно, є винятки з будь-яких правил, в тому числі і з тих, про які піде мова далі. Але хто дасть гарантію, що ви будете цим щасливим винятком? Тому намагайтеся не експериментувати, щоб потім не звинувачувати себе через зруйновані стосунки.

Отже, основні НЕ МОЖНА стосовно чоловіків:

• Зраджувати

Відчувати одночасно почуття до двох партнерів неможливо, так влаштовано природою. Якщо ви зрадили, чоловік розуміє, що стосунків вже немає в принципі, тому й не прагне їх зберегти. Крім того, більшість чоловіків власники. Це означає, що тільки вони повинні мати право або привілей володіти вами. Як тільки це право порушується, чоловік не може з цим змиритися.

• Бути першою

Чоловіче самолюбство – дуже тонка річ, тому ніколи не показуйте свою перевагу. Це стосується як рівня зарплатні, так і розумових, і професійних здібностей, і господарських рішень. Пам’ятайте головних героїв фільму “Москва сльозам не вірить”? Класичний приклад стосунків жінки-директора і чоловіка-слюсаря. Навіть комфорт, який ви забезпечуєте чоловікові, не зможе його утримати. На підсвідомому рівні він не змириться з позицією аутсайдера і не пробачить вам вашої переваги.

• Порівнювати

У кожній парі ВІН і ВОНА єдині і неповторні. Ваше порівняння з будь-ким як мінімум сильно образить партнера, а як максимум може призвести до розриву стосунків. Для чоловіка порівняння не на його користь є принизливим, тому навіть якщо ви помітили такий факт, краще його не озвучувати. Мудра жінка завуальовано підштовхне чоловіка до досконалості, і це буде виглядати як його самостійне рішення, від якого виростають крила. А жіноча справа – пишатися “створеним” таким чином чоловіком.

• Критикувати

У чомусь цей пункт перегукується з попереднім. Висловлюючи своє невдоволення, ви в черговий раз принижуєте або ображаєте партнера (саме так він сприймає вашу критику). Навіть якщо розум підказує, що ви маєте рацію, прибережіть свої претензії хоча б до того моменту, коли залишитеся без свідків. Публічна критика чоловіка –  перш за все визнання неспроможності саме вашого вибору. Розумна жінка завжди на стороні обранця.

• Нехтувати

Пара створена для того, щоб насолоджуватися одне одним, в тому числі і в ліжку. Багато сімей розпадається саме через те, що у дружини постійно “болить голова”. Чоловік розцінює цей факт як зневагу до себе або натяк на наявність коханця, який задовольняє дружину. Без постійного енергетичного підживлення на сексуальному рівні ваші стосунки приречені на провал.

Фундамент будь-яких стосунків – це почуття, а “цемент” –  вміння поступатися, прислухатися до чужої думки і вибачати. Звісно, краще сто разів подумати, перш ніж діяти так, аби потім просити вибачення.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…