Літо – пора відпочинку та відпусток! А який відпочинок без цікавої літератури? Тому саме час взяти до рук чергову книгу і поринути в її незвіданий світ, відкриваючи для себе нові горизонти. Портал Мегаполіс пропонує вам літературну підбірку літа.

Історичні події + кохання

Таке поєднання ви знайдете у романі “Розколоте небо” чудової письменниці Світлани Талан. Тут йдеться про те, що ми, українці, ніколи не повинні забувати. Луганщина, 1932 – 1933 роки. Голодомор.

Велика родина Чорножукових розсипається, неначе картковий будиночок, а всьому виною прихід комуністів до влади. Навколо жорстокість, беззаконня, страх… А ще – кохання, яке перемагає всі страждання. Кохання на краю смерті… Цей твір зачіпає за живе, висвітлює трагічні події того часу, які довелося пережити нашим предкам. І ми маємо знати свою історію, щоб  подібне більше ніколи не сталося.

 

Фантастика

Шукаєте чогось незвичайного, фантастичного? Почитайте книгу Ренсома Ріггза “Дім дивних дітей”. Одразу зауважимо, що тут подаються справжні старовинні фотографії з особистих архівів різних колекціонерів. З них лише деякі піддавались мінімальній обробці.
Ренсом Ріггз розповість вам про життя 16-річного хлопчика Джейкоба, яке в один момент кардинально змінилося.

Джейкоб любив проводити час з дідусем і слухати його захоплюючі розповіді про притулок для дивних дітей, які вміли робити фантастичні речі, про чудовиськ, які їм загрожували… Одного дня якась невідома сила вбила дідуся, а хлопчику почали снитися кошмари. За порадою психолога Джейкоб разом з батьком вирушили на той острів, про який так часто говорив його дід в надії, що там Джейкобу стане краще. Невдовзі подорож принесе хлопцеві знайомство з багатьма незвичайними дітьми, а також поставить його перед важливим вибором…

Історія про Джейкоба та його друзів має продовження у вигляді двох наступних книг: “Місто порожніх. Втеча з дому дивних дітей” і “Бібліотека душ. Немає виходу з дому дивних дітей”.

Детективні нотки

Твір “Поклик янгола” (автор – Гійом Мюссо) триматиме вас у напруженні від початку і до завершення історії.

За сюжетом Медлін і Джонатан випадково зіштовхнулися в аеропорту і переплутали мобільні телефони. Помітили це лише після перельоту.

Інформація, знайдена в телефонах одне одного, змусила цих двох людей зустрітися, щоб обговорити все, про що вони дізналися.

Разом вони продовжують шукати ключ до загадки, яка колись ледь не позбавила Медлін життя.

 

Життєві перипетії

Світлана Талан пише про реальне життя та проблеми, з якими людина може зіштовхнутися на своєму життєвому шляху.

“Помилка” не стала винятком. Письменниця розповідає про Вероніку, яка колись давно пообіцяла подрузі, яка помирала, подбати про двох її дітей. Вероніка не змогла виконати обіцянку через непрості стосунки з власним чоловіком… До того ж її єдиний син Микита став наркоманом. Невже це кара за помилки минулого? І чи можна тепер все виправити? Саме на ці питання головна героїня шукає відповіді.

Кохання та сім’я

Французька письменниця Марі-Бернадетт Дюпюї завоювала визнання багатьох поціновувачів сучасної любовної літератури. Вона пише книги, від яких важко відірватися і в той же час вони легко читаються. Один з її найвідоміших творів має назву “Сирітка”. Це чудовий роман для жінок.

Clip_5

Дія відбувається в канадському містечку Валь-Жальбер. Історія про життя Ермін та її родини тривала – письменниця вже випустила 6 книг. Життя цієї дівчини сповнене різноманітних переживань, проблем, радості, любові… Дитинство вона провела в монастирській школі і лише потім таки познайомилася з власними батьками. В юності вона шалено закохалася в Тошана, який і став її чоловіком. Разом вони виховують своїх дітей.

Кришталевий голос Ермін зачаровує всіх навколо. Її чекає велика сцена, та чи стане вона відомою співачкою, чи підтримає її коханий у цьому прагненні? І які ще труднощі випадуть на їхню долю?

Романтика

Еббі, головна героїня роману “Прощальний поцілунок” (автор – Тасміна Перрі) шукає матеріали про експедицію в Перу 1961 року.

До рук їй потрапляє фото, на якому зображена пара закоханих. Їхні обличчя виражають одночасно ніжність і сум. Стає зрозуміло, що вони прощаються.

Еббі дуже зацікавилася цим знімком і продовжила пошуки пари, зображеної на ньому, адже насправді цікаву інформацію про експедицію можна довідатися лише в очевидців.

Попереду на Еббі чекають дивовижні таємниці та неймовірні відкриття, а також справжнє кохання.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…