Сьогодні ми поговоримо про чоловічі секрети, про те найпотаємніше, чим вони зазвичай не діляться ні з жінками, ні з друзями.

Дуже часто чоловіки схильні приховувати від жінок свої проблеми. Причому це стосується як роботи, так й інтимної сфери. У першому випадку вони вважають, що прекрасна стать все одно нічого не зрозуміє і тим більше не дасть розумну пораду, а значить, навіщо її грузити неприємною інформацією? У другому випадку маємо справу з ображеним почуття власної гідності. Наприклад, проблеми з ерекцією чоловік буде списувати на що завгодно (немає часу, втомився, не хочу), але вам не зізнається точно.

Деякі чоловіки приховують інформацію, яка, на їхню думку, може перешкодити звабленню дівчини або взагалі покласти край стосункам. Деякі бояться, що стануть об’єктом насмішок чи висміювання, інші соромляться свого фінансового або сімейного стану. Одні приховують наявність дітей від першого шлюбу, інші – довгостроковий кредит і так далі. Чим слабший чоловік, тим більше у нього таких таємниць.

У сучасному суспільстві все популярнішим стає громадянський шлюб. Саме він породив іще одну таємницю. Чоловіка влаштовують такі стосунки, коли формально він нічим не зв’язаний. Зізнатися, що насправді не збираються в майбутньому одружитися на цивільній дружині, знаходять в собі сили одиниці. Та це й зрозуміло. З точки зору чоловіка зізнання – невиправданий ризик втратити комфорт, створений подругою.

У законному шлюбі чоловіки іноді приховують, що насправді почуття охололи. Сила звички і страх втратити сім’ю та дітей змушує чоловіка робити вигляд, ніби все чудово, але зазвичай досить швидко дружина “докопується” до істини. Та й жінки інтуїтивно відчувають зраду (моральну чи фізичну), незважаючи на всі старання чоловіків замилити їм очі.

Багато чоловіків, навіть якщо вони мають сім’ю, не поспішають розлучатися зі своїми звичками і хобі. Природно, що ці звички потребують грошей. Але не всі жінки погоджуються на таку статтю витрат у сімейному бюджеті. Тому чоловіки змушені приховувати місце і розмір “заначки”.

Невпевнені в собі чоловіки приховують від усіх справжню кількість жінок, якими вони володіли, розповідають про сексуальні подвиги, яких насправді не було. Такий нездоровий потяг до перебільшення свідчить про нереалізовані бажання вашого супутника.

Наявність коханки – ще один привід поділитися таємницями в чоловічій компанії без жіночих вух. Зрозуміло, що про таке не говорять і в такому не зізнаються. Якщо ж це відбувається, то це показник розриву взаємин, що здавалися такими міцними. Власне, йдеться про сигнал, що втрачати вас він не хоче, але щось у стосунках його почало не влаштовувати. Спробуйте спокійно, без емоцій, проаналізувати ваше спільне життя, може, і ви щось робите не так, якщо партнер шукає втіхи деінде?

І завершує наш хіт-парад чоловічих таємниць готовність до зрад. Природа чоловіків така, що навіть відчуваючи любов до своєї нинішньої партнерки, він у мріях згоден зайнятися коханням з багатьма іншими. Мисливські інстинкти дають про себе знати і в цивілізованому суспільстві. Вголос він ніколи не скаже того, про що іноді мріє, навіть будучи задоволеним  сімейним життям.

Погодьтеся, що, знаючи про деякі моменти, ми б влаштували великий розбір польотів.  Може, тому нам краще про це і не знати?Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…