Тернопіль – точка на карті, яка поєднала людей із різних куточків України. Фестиваль “Файне місто” увійшов до десятки найбільш очікуваних літніх дійств та став найбільшим фестивалем липня. “Файне місто” прийняло більше чотирнадцяти тисяч глядачів і понад вісімдесят гуртів, українських та іноземних. Зокрема, виступали Tриста Bісім, Mad Heads, Onuka, ТНМК, The Hardkiss, Epolets, Pianoбой, Антитіла, O.Torvald, Бумбокс; ZDOB SI ZDUB, Pain, Brutto, Lordi.


Цього року фестиваль гостинно зустрів жителів Білорусії, Польщі, Туреччини та інших країн. Стрімкий ріст пророкує фестивалю довге життя. Саме тут владарювали музика та покази на будь-який смак, що відбувалися на шести сценах: MAIN STAGE, DARK STAGE, LIGHT STAGE, VIKNAROFF UFO STAGE, REGGAE STAGE та AMPHITEATRE. Також тут можна було послухати презентації нових книжок українських письменників, поспілкуватися з авторами, запитати про все, що цікавить і бути певним, що питання не залишаться без відповідей. Хто не боявся публічності, читав свої твори, при цьому їх аналізували і давали рекомендації щодо подальшого вдосконалення творчих методів.

Шанувальники  спорту також не були обділені увагою, для них відвели місця для гри у футбол, баскетбол та волейбол, а вболівальники мали змогу подивитися Чемпіонат Європи на великому екрані.

На території було встановлено пункти підзарядки, інфоцентр, медпункт, прес-центр, камери схову та бюро знахідок, також були  душові кабінки, туалети, вода, дрова, функціонував ресторан, салон краси, ярмарок hand made, студія звукозапису, unicorn game zonа, наметові містечка.

Незважаючи на те, що Тернопіль “зустрів” прохолодною погодою, атмосфера свята, веселощів і щирих посмішок без проблем компенсували атмосферні негаразди. Погода перевіряла на міцність не тільки слухачів, а й учасників та організаторів фестивалю (особливо організаторів: підготовка технічних засобів, їхній захист від дощу, розважання публіки під час підготовки апаратури).

Щира подяка ведучим, які підтримували теплу атмосферу та, зірвавши голоси, все одно продовжували дивувати та дарувати відчуття свята. Також не можна не згадати про охорону, яка стояла на варті порядку та за необхідності була готова надати першу допомогу, забувши про втому (працюючи по 11-ть годин, хлопці тільки жартували, що це їм у задоволення, бо завдяки запальній музиці не відчуваєш втоми). Навіть після зміни охоронці були готові прийти на допомогу, і хочеться подякувати саме тим, які поступилися своїми місцями, коли ми їхали з фестивалю на останньому автобусі о другій годині ночі.

Як безпосередній глядач цього фестивалю зазначу, що пережити холод, дощі та вітер допомогли музика й люди: всі українські гурти виступили на високому рівні і нічим не поступалися закордонним.  Також зауважу, що жителі міста дуже тепло зустріли нас, туристів: вони були готові поділитися ковдрами, запрошували погрітися біля вогнища (бо вирушаючи з сонячної Одеси, ми не очікували на таку холоднечу), пропонували смачний шашлик та навіть палатки.

“Файне місто”не закінчилось, адже  фестиваль залишився у серцях та пам’яті всіх, хто брав у ньому участь.

Читайте також: На свіжу голову

This slideshow requires JavaScript.

 Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…