Відкриті зустрічі Too smart brunches

20 лютого організатори освітньої ініціативи Creative Management Camp запускають спецпроект Too Smart Brunches – відкриті зустрічі, присвячені культурі, підприємництву, проектному менеджменту, дизайну та креативній економіці. Глобальна трансформація поведінки, комунікацій та бізнесу сприяють розвитку навіть найнеймовірніших ідей в успішні бізнес-проекти, які допомагають суспільству і містам вдосконалюватися. Тому Too Smart Brunches виділили кілька важливих тем, на які варто звернути особливу увагу. Говоритимуть про те, як задовольнити запит спільноти на підприємців і менеджерів майбутнього та чому вчитися креативному менеджменту важливо саме зараз.

Детальніше про курс.

20 лютого з 14:00 до 16:30 лекція «Культурний менеджмент: пошук фінансування – як, коли і з ким?». Спікери:

– Ольга Тихонова, консультант арт-директора і керівник дослідницької платформи PinchukArtCentre, eкс-керівник освітньої та публічної програми арт-центру; незалежний куратор освітніх програм і дослідник освітнього повороту (educational turn);

– Ксенія Харченко, менеджер культури, Polish Institute in Kyiv.

Вартість участі: 1 бранч – 120 грн, 2 бранчі – 200 грн.

Кількість місць обмежена, необхідна реєстрація.

Де: Prostir 86, вул. Малевича, 86.

Вистава «Красивая Птица»

Дім освіти та культури «Майстер Клас» 21 лютого запрошує на виставу Семінару Ігрового Театру під керівництвом Олега Ліпцина «Красивая Птица» за відомою п’єсою А.Чехова.

Виставу було створено в 2015 році як експериментальний пошук механізмів ігрового існування акторів в умовах класичної драми. Цього разу до ансамблю СІТ приєднались такі відомі українські актори, як Катерина Кістень та Роман Халаїмов, а також молоді київські актори: Ольга Попова, Олександр Мартиненко, Олексій Хрус.

Початок о 18.00.

Вартість – 100 грн.

Телефон для бронювання місць — 5941063.

Де: вул. Лаврська 16-А.

Показ найдорожчої реклами світу Super Bowl 2016

 20 і 21 лютого пройде показ найдорожчих рекламних роликів 2016 року, що транслювалися під час ювілейної, 50-ї фінальної гри за суперкубок з американського футболу Super Bowl. Розміщення 30-ти секундного ролику в цьому році побило новий рекорд і склало $ 5 млн.

Крім любителів спорту цю подію з нетерпінням чекають і любителі креативної реклами, які називають Super Bowl не інакше як «ярмарок марнославства». Найбагатші компанії світу щорічно викладають мільйони доларів за можливість показати рекламу свого продукту під час гри, до якої креативщики готуються не гірше, ніж самі спортсмени.

У програму показів ввійшло 85 рекламних роликів, які в цьому році як ніколи виявились з гарною дозою гумору та креативу. Серед них як офіційні ролики, так і ті, що з різних причин були не допущені до трансляції телеканалом CBS, на якому і проходив фінал Super Bowl.

Початок о 20.00.

Вартість 50 грн.

Де: Кінотеатр «Кінопанорама», вул. Шота Руставелі, 19.

Екскурсія «Печерськ навиворіт»

 «Интересный Киев» 21 лютого запрошує погуляти двориками Печерська. Але не так, як зазвичай. Вам пропонують зазирнути за ошатні фасади будинків, поблукати по дворах, зануритися в драматичні події минулого століття, з’ясувати, де знаходився будинок, який, можливо, став прообразом булгаковської «нехорошої квартири», підглянути, де Остап Бендер навчився прийомам шахової гри, пройти шкільними стежками Анни Ахматової, побачити службовий в’їзд до Президентського палацу, дізнатися, де жив Капітан мушкетерів і звідки з’явився «крокодил в халаті».

Зареєструватися на екскурсію.

Початок о 12.00.

Вартість – 80 грн.

Місце зустрічі: вхід у Пасаж з вул. Хрещатик (під аркою, вул. Хрещатик, 15).

Концерт Євгена Громова «Київський авангард 1960-х»

Київський авангард виріс на гавайських плівках – бобінах із записами сучасної музики, які надсилав диригенту Ігорю Блажкову кореспондент радіо Гонолулу Кліффорд Колман. Ще – на пелюстках від секретаря Стравінського і записах трансляцій Радіо Загреб. Київський авангард виріс з п’ятниць в квартирі батьків Сильвестрова на Лук’янівці, вивчився на німецькому підручнику додекафонії, який перевів для цих п’ятничних зустрічей Леонід Грабовський.

У кафкіанському світі, що оточував квартиру і зустрічі, підручники і плівки, про сучасне мистецтво дізнавалися завдяки репродукціям на останніх сторінках польської газети «Нове село». За відкриту лекцію про авангардну музику позбавляли роботи, за її виконання – позбавляли роботи, за твір, коментування – позбавляли роботи. І у всьому цьому було стільки свободи, любові, таланту, стільки зусиль – що з кухонних розмов і нескінченного вслухання народилося найбільше явище в українській музиці другої половини XX століття.

У неділю, 21 лютого, в Національному художньому музеї закривається виставка, присвячена українським шістдесятникам. В останню годину її роботи Євген Громов зіграє сольний фортепіанний концерт, складений з творів Сильвестрова, Грабовського, Годзяцького, Губи і Загорцева. Це концерт in memoriam – він присвячений дружині Ігоря Блажкова Галині Мокрієвій і дружині Валентина Сильвестрова Ларисі Бондаренко. Музикознавцям, які багато в чому сформували ідеологію групи, але в літературі досі вважаються «дружинами», сліпою плямою. Громов знає музику цього періоду краще, ніж будь-хто.

Оскільки кількість місць обмежена, потрібно зареєструватись: щоб потрапити всередину, вам потрібно написати своє ім’я в коментарях до цього посту і запостити на своїй сторінці будь-який матеріал, пов’язаний з київським авангардом, музикою і / або містом 60х. Підходять посилання на статті, музику, фотографії, цитати – що завгодно. Перші 60 осіб потрапляють на концерт, а із загального числа учасників оберуть ще 20, яких о 17:00 візьмуть на унікальну музичну екскурсію виставкою – зі струнним квартетом, тріо з гобоя, альту і арфи, фортепіано і магнітофонної плівки.

Початок о 17.00.

Вартість – 20 грн.

Де: Національний художній музей України, вул. Михайла Грушевського, 6.