Безумовно, кожному з нас відомий американський відеохостинг YouTube. Він є другим за популярністю веб-сайтом у світі, який пропонує своїм користувачам послуги доставки, поширення та монетизації відео. Про YouTube знають у кожному куточку світу, а відомих діячів даного відеохостингу прийнятоназивати “ютуберами”.

При цьому українці є важливою складовою діяльності цього хостингу. До вашої уваги – ТОП-5 українських ютуберів.

5. Канал Anastasiya Shpagina

Анастасія Шпагіна мешкає в Одесі. За спеціальністю візажист, проте відома в першу чергу завдяки своїй зовнішності. За допомогою операцій та візажу вона стала схожою на дівчину-аніме. У свої 23 роки Анастасія має канал на YouTube, який нараховує понад 2 150 000 підписників. Основна ідея каналу Анастасії полягає у тому, що обличчя можна змінити до непізнаваності за допомогою макіяжу, чому вона й навчає користувачів у своїх відео.

4. Канал YanGo

Канал був заснований 3 жовтня 2014 року Яном Гордієнком із Краматорська. Зараз Яну 18 років, і він нещодавно закінчив школу. Основний контент YanGo – Do-It-Yourself відео, летсплеї (проходження комп’ютерних ігор), виконання челенджів (завдань) та влоги (короткі відео із життя), які Ян подає у гумористичній формі. Наразі аудиторія каналу становить понад 2 250 000 підписників.

3.Канал MisterMax та MissKaty

Канали були засновані осінню 2014 року сім’єю з Одеси. Головними героями каналів є 5-річний Максим та 3-річна Катя, котрим у відео допомагає їхній тато Андрій. Контент каналу є доволі цікавим для дітей. Зокрема, у відео Макс та Катя граються різними іграшками, показують своє життя,  відвідують цікаві місця, записують челенджі. На даний моментів кількість підписників на каналах MisterMax та MissKaty становить 2 600 000 та 2 650 000 осіб відповідно. До того ж, канали є лідерами за кількістю переглядів – в цілому відео з каналів були переглянуті більш ніж 7 000 000 000 разів!

2. Канал Slivki Show

Канал розпочав свою діяльність у грудні 2012 року. Головними дійовими особами каналу є киянин Юрій Янів, кіт Кукі та хом’як Степан. Канал спеціалізується на підбірках лайфхаків, DIY-відео, відео про природу і тварин. Наразі канал є найбільш прогресуючим на теренах СНД, його аудиторія складає понад 6 500 000 підписників.

1.    Канал EeOneGuy

Івангай – творчий псевдонім 20-річного Івана Рудського, який народився у Дніпропетровській області. Іван входить до ТОП-100 найпопулярніших ютуберів світу. Аудиторія каналу Івана складає більш ніж 9 700 000 підписників. Основним контентом
EeOneGuy є проходження ігор, смішні відео, челенджі, пранки (жарти над близькими людьми). Важливу частину відео складають його влоги, адже завдяки популярності Івангай зараз проживає в Нью-Йорку, де і знімає свої відео.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…