23 березня київська публіка мала змогу привітати відомого українського композитора з ювілеєм. Саме цього року Руслан Квінта святкує 20-річчя творчої діяльності. Цю дату він вирішив відзначити великим сольним концертом у Палаці спорту.

Столичний Палац Спорту наповнився добре знайомою усім музикою, котру впродовж 20-ти років писав Руслан Квінта. Варто зазначити, що у творчій скарбниці композитора – понад 200 хітів.

У концерті взяли участь багато відомих українських виконавців: Ірина Білик, Dzidzio, Олександр Пономарьов, Наталя Могилевська, Макс Барських, Loboda, НеАнгели, Потап і Настя, ALEKSEEV, Злата Огневич, Monatik. Також виступали учасники проекту “Голос. Діти”, музичним продюсером якого вже кілька років поспіль є Руслан Квінта.

Найяскравішим сюрпризом вечору став виступ Софії Ротару, в репертуарі якої – 30 пісень, написаних Квінтою. Саме їй випала честь відкрити та завершити концерт. Ротару заспівала одразу п’ять суперхітів: “Осенние цветы”, “Небо – это я”, “Ты самый лучший”, “Белая зима”, “Одна калина”.

Усі артисти виконували свої пісні у супроводі великого симфонічного оркестру із 150-ти інструментів та хору. Для більшості виконавців цей концерт виявився справжнім екзаменом, адже вони вперше співали з живим оркестром. Руслан Квінта акомпонував за роялем усім артистам, які виходили того вечора на сцену.

Dzidzio виступав в образі монахині, Ірина Білик заспівала у стилі фламенко, а Наталя Могилевська зіграла цілу історію у ритмах танго. Потап і Настя з новим оригінальним аранжуванням виконали пісню “Девочка”, написану у свій час для Ірини Білик. Весь зал підспівував разом з Alekseev під час виконання композиції “Пьяное солнце”. Макс Барських та Monatik дивували ультрамодним звучанням відомих пісень.

Неочікуваним для глядачів був виступ рок-гурту Detach з новою інтерпретацією пісні “Лунапарк” Міки Ньютон. Крім того, під час концерту Loboda та Олександр Пономарьов вперше презентували публіці нові композиції, написані Квінтою.

За кулісами учасники побажали композиторові зробити такі концерти щорічною традицією. Руслан Квінта подякував усім і зізнався, що почувається щасливим.
Після завершення концерту композитор разом зі своїми друзями та колегами відправився в ресторан Coin на after-party. Там вони у вузькому колі відсвяткували успішний концерт, а Квінта продовжував отримувати привітання з творчим ювілеєм.

Незабаром усі охочі зможуть переглянути телеверсію концерту-бенефісу Руслана Квінти в ефірі телеканалу 1+1.

This slideshow requires JavaScript.