Нещодавно в Києві відбулося урочисте вручення премії “Viva! Найкрасивіші”. Церемонія грандіозно повернулася після 4-річної перерви. Далі ви дізнаєтеся, чим організатори вражали глядачів та які саме особистості отримали титули Найкрасивіших людей року.

18 березня в Палаці “Україна” зібралися практично всі знаменитості. Вечір почався з червоної доріжки, якою пройшлися більшість зірок українського шоу-бізнесу. З самого початку події стало зрозуміло, що навіть після 4-річної перерви організатори не здали позицій і на високому рівні підготувалися до грандіозного повернення церемонії.
Ведучими церемонії нагородження були Оля Полякова, Анатолій Анатоліч та Олександр Скічко. Саме вони зі сцени приголомшили глядачів тим, що цього року організатори додали ще три нові номінації, а незабаром були оголошені й переможці.

•    Гордість країни – Джамала. Нагадаємо, що минулого року саме Джамала перемогла на Євробаченні у Швеції, тим самим подарувавши право приймати цей конкурс у 2017 році в нашій країні.

•    Прорив року – Monatik. З кожним роком цей виконавець набирає все більшої популярності, а за останні кілька років отримав багато музичних нагород. Перемога в номінації “Прорив року” тільки ще раз підтвердила, що Monatik справді якісно і з повною самовіддачею робить свою справу.

•    Мама року – Alyosha. Ця виконавиця разом зі своїм чоловіком Тарасом Тополею  виховують двох маленьких синів – Романа і Марка. Крім цього, Alyosha встигає писати нові пісні, знімати кліпи і успішно виступати на гастролях. Таке вдале поєднання кар’єри та сімейного життя і стало підставою для визнання співачки “Мамою року”.

І, звісно ж, найочікуванішим моментом вечору стало оголошення переможців у номінаціях “Найкрасивіша жінка” та “Найкрасивіший чоловік”. Ними стали співачка Тіна Кароль та журналіст і ведучий Дмитро Комаров.

Нагадаємо, що Тіна Кароль вже втретє отримує титул “Найкрасивішої жінки року” за версією журналу “Viva!”.

Зазначимо, що телеверсію церемонії “Viva! Найкрасивіші” можна буде подивитися у неділю, 26 березня, о 23.30 на телеканалі “1+1”.

 

This slideshow requires JavaScript.