Життя у мегаполісі багате на події. Водночас велике місто стимулює постійно розвиватися, здобувати нові знання, заводити корисні знайомства. Саме тому Мегаполіс підготував для вас добірну афішу з тим, щоб ви знали, куди й коли можна піти цього тижня, аби одержати для себе максимальну користь і приємно провести час.

 


 

Майстер-клас «У Новий рік – з оновленим собою!»

Мегаполіс

Перші дні Нового року – найкращий період для постановки цілей. Однак для того, аби рухатися в правильному напрямку, варто спершу розібратися з собою і тим, чого насправді хочеш. Тут на допомогу прийде психотерапевт Ганна Літровник, яка навчить усіх охочих розуміти свої бажання та ефективно втілювати їх у життя.

У ході майстер-класу розбиратимуть питання реальних і нав’язаних цілей, а також ідею парадоксальності і подвійності наших бажань.

Де: вільний простір Freud House (вул. Костянтинівська, 21), кабінет Фройда

Коли: 4 січня, 19:00

Вартість: від 36 грн (оплата за час перебування: 1-ша та 2-га година – 36 грн, 3-тя та 4-та – 18 грн, далі – безкоштовно) + добровільний внесок-подяка лектору.

Оминаємо минулорічні граблі!, або Як якісно спланувати свій рік?

Мегаполіс

Подібно до згаданого вище, цей майстер-клас певною мірою пов’язаний із метою, проте у більш прагматичному її розумінні. Саме тому дуже послідовно було б відвідати цей тренінг після того, як ви вже знайшли свою справжню ціль.

Соціальний тренер Максим Баранецький навчить слухачів планувати досягнення своєї мети на місяці, тижні та дні за спеціальною методикою. Значний акцент поставить на виробленні системності та звичок. Під час майстер-класу учасники також глибше ознайомляться із питанням мотивації.

Де: вільний простір Freud House (вул. Костянтинівська, 21), кабінет Фройда

Коли: 5 січня, 19:00

Вартість: від 36 грн (оплата за час перебування: 1-ша та 2-га година – 36 грн, 3-тя та 4-та – 18 грн, далі – безкоштовно)

Шоколадно-кавовий розпис напередодні Різдва

Мегаполіс

Арт-терапія – невід’ємний складник релаксації для всіх, хто живе у великому місті! А тому ароматна подія Музею-квартири Павла Тичини стане актуальною для всіх, хто вже об’ївся олів’є і мандаринами.

Організатори обіцяють пензлик, шоколад, каву і творчість. Запрошують і діток, і дорослих. Реєструйтеся заздалегідь. Телефон: 234-43-27, адреса електронної пошти: tychynafm (песик) gmail.com

Де: Музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5, кв. 1

Коли: 5 січня о 15:00

Вартість: 30 грн.

Виставка «Різдвяні дзвоники»

Мегаполіс

Нагадуємо також, що перший вівторок місяця – «день відкритих дверей» у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Тож саме час відвідати святкову виставку «Різдвяні дзвоники», яка працюватиме до 21 січня.

Серед експонатів виставки – твори декоративного розпису, кераміки, фарфору, скла, художнього різьблення на дереві тощо. Організатори запевняють, що в цих творах мистецькими засобами передано знайомі й близькі кожному з нас образи та сюжетні сцени, втілено теплий і світлий настрій зимових свят.

Виставка працюватиме до 21 січня, а у вівторок – остання можливість надихнутися штрихами питомого мистецтва безкоштовно!

Де: Національний музей українського народного декоративного мистецтва, вул. Лаврська, 9, корпус 29

Коли: 5 січня з 9:00 до 18:00

Вартість: безкоштовно (тільки у вівторок, 5 січня), в інші дні – 10-30 грн (детальніше – тут).

Майстерня «Психологія відносин»

Мегаполіс

Під час цього, безумовно, продуктивного заняття із практичним психологом Юлією Дробчак ви розставите всі крапки над «і» з питань закоханості, ніжності, образ, очікування, страхів, задоволення, ревнощів, пристрасті, вимогливості, вміння казати «ні» тощо. І на цьому перелік кориснощів не завершується.

Організатори обіцяють, що цікаво буде і чоловікам, і жінкам. У майстерні кожен охочий зрозуміє, які стосунки будує та наскільки вони відрізняються від омріяних. Детальніше – тут.

Де: креативний простір «Времени вагон», вул. Олександра Мішуги, 12

Коли: 6 січня, 19:00

Вартість: 120 грн

Лекторій «Мистецтво 20 століття»

Національний художній музей України презентує весняно-зимовий суботній лекторій про вітчизняне мистецтво минулого століття. Слухачам розповідатимуть про український авангард і соцреалізм, сценографію і скульптуру, а також захоплять увагою окремі художні школи.

Лекції про одну з найяскравіших епох українського мистецтва читатимуть фахівці – наукові співробітники НСХУ. Тож саме час розширити світогляд якісними і корисними знаннями!

Де: Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6

Коли: щосуботи (9 січня – 19 березня), 14:00

Вартість: квиток на одну лекцію 10 (пільговий) та 30 (дорослий) квиток, абонемент на всі заняття – 90 грн (пільговий) та 270 грн (дорослий). Детальніше – тут.

Надихайтеся!

 


 

Фото з безкоштовного фотостоку stocksnap.io та сторінки “Лекторій «Мистецтво 20 століття» у НХМУ” у Facebook