Державний комітет з роботи з діаспорою Азербайджанської Республіки ініціював створення телебачення азербайджанської діаспори і, як повідомляє сайт організації, незабаром проект розпочне своє функціонування.

Diaspor TV — онлайн канал, який буде працювати задля покращення роботи з діаспорою. Журналісти працюватимуть над висвітленням тем, що стосуються історії, розвитку азербайджанської діаспори, діяльності організацій діаспори, також будуть проводитися дискусії з різних тем.

Канал буде сприяти встановленню та зміцненню зв`язків між діаспорськими організаціями і стане платформою для обміну думками між азербайджанською діаспорою.

Також будуть програми, присвячені вивченню азербайджанської мови для азербайджанців, що проживають за кордоном.

Варто зазначити, що одним з головних напрямів роботи Державного комітету є співпраця з азербайджанською діаспорою в Україні, про що свідчать регулярні приїзди офіційних делегацій. Тож новостворений канал буде висвітлювати події в Україні, які стосуються азербайджанців та їхньої культури. Українці, яким важлива дана тема, також матимуть можливість переглядати цікаві для них програми.