10 травня у FREEDOM Event Hall покажуть захоплюючу комедію про любов «Убий мене ніжно» за мотивами відомої французької п’єси.

«Убий мене ніжно» – це спільний проект FREEDOM Event Hall і продюсерського центру «Квартал-Концерт». Акторський склад вистави – прекрасний дует кіноакторів студії «Кіно квартал»: провідного актора Харківського Академічного російського драматичного театру імені Пушкіна, Петра Нікітіна і чарівної актриси театру і кіно Ольги Жуковцової.

Події у виставі розвиваються з такою швидкістю, що нагадують американські гірки, чудова акторська гра перетворює спектакль в маленький шедевр, а несподівані повороти сюжету викликають у глядачів щире захоплення.

За сюжетом вистави головний герой випадково знайомиться з дивовижною дівчиною, яка кардинально змінить його долю. Однак випадкові знайомства бувають непередбачуваними. Часто одружений чоловік може потрапити в такі нетрі, що вибиратися з них потім доведеться все життя.

«Часто ми робимо вчинки, які на перший погляд здаються нормальними, а через якийсь час виявляється, що все не так просто. Ця вистава про життя, кохання, про покоління», – заінтригував актор Петро Нікітін.

«Це легка комедія з драматичним підгрунтям. І глядачеві, і акторам завжди приємно мати справу з мистецтвом, яке викликає позитивні емоції і в той же час дає можливість відчути проблемні больові точки в житті… У цій виставі повний діапазон емоцій – від веселощів до драми», – поділилася виконавиця головної ролі Ольга Жуковцова .