У “Кінопанорамі” триває виставка робіт пацієнтів столичної психоневрологічної лікарні №1 імені Павлова. В Україні, на жаль, творчість аутсайдерів (Art Brut) не користується популярністю і цей мистецький напрямок маловідомий широкому загалу. А у всьому цивілізованому світі все якраз навпаки. Для особливих митців створюють комфортні умови для творчості, їхні роботи виставляють у галереях, відкривають музеї. Мегаполіс побував в “Бедламі” – саме так називається виставка робіт душевноособливих людей.

“Бедлам” – волонтерська ініціатива, що має на меті показати особливий світ та проблеми душевнохворих людей, які зазвичай не сприймаються суспільством. Можливість малювати, творити є єдиним засобом «спілкування» з оточуючим світом, можливість показати себе і відчути власну значущість. Відповідно й збільшуються шанси на успішну реабілітацію та повернення до повноцінного життя.

Протягом роботи виставки на сторінці події у “Фейсбуці” триватиме благодійний аукціон, де можна придбати картини душевноособливих художників. Усі кошти підуть на устаткування творчої студії Київської психоневрологічної лікарні № 1.

Виставка триватиме до 13 травня. З 20 до 24 квітня «Бедлам» не працюватиме у зв’язку з ювілейним проведенням фестивалю 5th Kyiv International Short Film Festival/#KISFF2016 м.

Читайте також: У Києві “пробудилась” українська національна ідея

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче