Компанія Starlight Entertainment, відома створенням популярних сімейних шоу «Вартові Мрій» та «Дім таємничих пригод», оголосила про початок підготовки нового масштабного зимового 3D-шоу для всієї родини, режисерами-постановниками якого виступили Костянтин Томільченко та Олександр Братковський.

Вистави традиційно відбудуться у концерт-холі ВДНГ, починаючи з 15 грудня і до 20 січня. Творці поки тримають у секреті назву шоу, але обіцяють розкрити таємницю найближчим часом. Квитки вже можна придбати на Concert.ua (https://concert.ua/ru/event/winter-show-15-12-17-00).

«4-й рік поспіль ми об’єднуємося в велику творчу сім’ю, щоб подарувати нашим глядачам справжню зимову казку, відвідування якої для багатьох гостей уже стало хорошою сімейною традицією, – розповідає Костянтин Томільченко. – Ми робимо шоу, яке буде цікавим не тільки дітям, а й дорослим. Адже в глибині душі в кожному з нас живе дитина, яка хоче радіти і дивуватися, а отже навіть найбільш скептично налаштована людина здатна повірити в диво».

Цієї зими любителів захоплюючих історій чекає нове мультимедійне шоу. Вражаючий драматичний сюжет, авторська музика, живий звук, фантастичні спецефекти, складна графіка, небезпечні трюки, ефектні костюми і декорації – над створенням шоу вже почала працювати велика команда професіоналів.

«Ми робимо не театральну виставу, а щось більше – ми створюємо атмосферу Нового року, сімейного тепла і доброї магії, – коментує Олександр Братковський. – Якщо кожен глядач у залі сміливо відпустить себе і відкриє своє серце казці, він відчує чари, знову буде дивуватися світу навколо і ділитися теплими почуттями з оточуючими».

Для участі в шоу запрошені професійні танцюристи, акробати, вокалісти, серед яких артисти всесвітньо відомого цирку du Soleil: Валерія Доценко, Катерина Нікіфорова, Андрій Мудренко, а також учасники популярних українських талант-шоу. Одну з головних ролей цієї різдвяної історії отримав Василь Звєрєв – телеведучий, актор і співак, який виступить в ролі Оповідача.

Історія, написана мовою танцю і музики, підкреслена візуальними ефектами, буде розказана глядачеві в піснях. Автором музичних композицій і головного саундтреку шоу виступив український музикант Юрій-Юркеш Юрченко. Музичні аранжування шоу належать композитору і музичному продюсерові Миколі Сосіну.

Вартість квитків на вистави варіюється від 209 до 990 грн. Також на кожному сеансі передбачено певну кількість комплексних квитків, до вартості яких входить квиток на шоу, подарунок від організаторів та екскурсія за лаштунки проекту, де глядачі зможуть познайомитися з героями ближче, дізнатися всі таємниці підготовки до шоу, побувати на головній сцені концерт-Холлу ВДНГ і зробити неймовірні фото.

У цьому році компанія Starlight Entertainment також продовжить  новорічну традицію благодійних ініціатив – частину квитків на шоу буде виділено для дітей-сиріт, інвалідів, дітей учасників АТО та ін.

Щоб уникнути непорозумінь, організатори шоу застерігають від купівлі фальшивок – квитки можна придбати тільки в офіційних точках продажу.