1 квітня о 19.00 відбудеться нове грандіозне концертне шоу «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою». Екстравагантна ведуча «Світського життя» збирає найяскравіших зірок на сцені Палацу «Україна» для презентації нових пісень, які стануть хітами наступного сезону. Ви маєте нагоду першими почути від улюблених артистів новинки, яким згодом підспівуватиме вся країна, та на власні очі оцінити нові зіркові образи, яскраві декорації й креативні постановки музичних номерів! На один вечір пориньте в атмосферу «Світського життя»!

Тіна Кароль, MONATIK, Оля Полякова, Сергій Бабкін, Настя Каменських, Таяна, Марія Яремчук готують феєричні нові пісні спеціально для «Вечора прем’єр». Легендарна Ніна Матвієнко з’явиться перед глядачами в несподіваному амплуа, вперше після народження дитини на велику сцену повернеться в новому іміджі запальна Гайтана. Та й без усім відомих пісень не обійдеться: кожен виконавець окрім прем’єри заспіває свій найвідоміший хіт.

Шоу в Палаці «Україна» – справжній подарунок для прихильників програми «Світське життя» та ведучої Катерини Осадчої, адже вперше за 13 років існування популярного телепроекту глядачі мають змогу потрапити на концерт під егідою програми. Червона доріжка чекатиме саме на вас! А святковий настрій створить ігристе «Маренго». Святкуйте весну на зірковому концерті від улюбленого телепроекту!

Замовити та придбати квитки на «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою» можна за посиланням