Ярмарок традиційних ремесел, фольклорна програма, майстер-класи з традиційних танців, дитячий простір, традиційна кухня з різних куточків світу, простір спілкування та обміну досвідом, презентація видань, присвячених культурі та традиціям, кіно про традиції та особливості культури різних народів – усе це і багато іншого ви можете побачити на Міжнародному фестивалі традиційних культур “ЕтноСвіт”.

Мета фестивалю – створити платформу для культурного обміну та інтеграції українців у світовий простір. Понад 250 учасників з України та світу представлятимуть на фестивалі традиції, ремесла, народні технології, відкриватимуть таємниці створення рукотворних шедеврів. Серед гостей на цьогорічному фестивалі співаки, музики і майстри з Грузії, Італії, Естонії, Польщі, Білорусі, Литви, Хорватії, США.

На особливу увагу заслуговує спеціальна програма “Простір глини” та археологічна виставка, яка демонструє історію використання глини на території України з VI тис. до н. е. до ХХ ст. н. е.

Портал Мегаполіс зафіксував для вас найкращі фотомиттєвості “Етноствіту”.

Фестиваль відбувається в “Мистецькому Арсеналі” за адресою вул. Лаврська, 12.

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…