27 серпня відбувся благодійний Фестиваль котиків у виставковому центрі ВДНГ. Це другий щорічний фестиваль, який має на меті знайти домівки для кошеняток та котів, яких рятує притулок “Сіріус”. Цього року 38 котів з притулку та ще 5, яких принесли відвідувачі, знайшли своїх господарів. Кошенята і дорослі коти були щеплені та стерилізовані.

Кото-фест відбувся в Національному комплексі Експоцентр України (ВДНГ). Фестиваль проходив у восьмому павільйоні і, незважаючи на невеликий простір, включав в себе саму виставку, місця для майстер-класів, на яких розповіли про правильний догляд за домашніми улюбленцями, ярмарок на котячу тематику, у фут-корті продавали кото-коктейлі і кото-смаколики.

Серед товарів, представлених на ярмарку, були листівки, котячі диванчики, м’які іграшки, орігамі, планери з дерева та різноманітні сувеніри. А маленьких гостей фестивалю навчили виготовляти сувеніри та іграшки для тварин. Організатори також влаштували конкурси на кращий малюнок і виріб з цікавими кото-призами, розіграші від вітчизняних зірок.

У рамках фестивалю відбувся аукціон футболок від українських дизайнерів. Відкрився фестиваль невеличким флешмобом і “танцем Гарфілда”; протягом дня дітей розважали ведучі та розмальовували котячим аква-гримом.

Аукціон проводила ведуча Ольга Цибульська. Гості стали щасливими власниками футболок з котами від дизайнерів Олексія Залевського, Анастасії Іванової, Сержа Смоліна, Ксенії Андресс, Олени Бурби, Ксенії Господинової. Автор же забрала з фесту м’якого котика у клітинку та дуже «затишну» листівку.

Для дітей Театр-студія мюзиклу “Окей” показувала номери з мюзиклів “Коти”, “Русалочка”, “Чарівник країни Оз”, “Король-Лев”, Бріолін”, пісні з мультфільмів “Покахонтас”,”Принц Єгипту” та інших. Разом із новими домашніми улюбленцями відвідувачі мали змогу придбати багато корисних котячих подарунків від партнерів фестивалю.

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…