До столичного Палацу спорту на VIII всеукраїнський фестиваль з робототехніки завітали понад сто команд з 16-ти регіонів України. Цієї суботи учасники виборювали право представляти нашу країну на World Robotic Olimpiad в Індії. Портал Мегаполіс пропонує вашій увазі фоторепортаж з фестивалю.

У програмі Robotica 2016 – Sumo-бої між роботами, архітектурний конкурс (школи, дитячі садочки), Slalom, виставка-конкурс LEGO-творчості, де учасники презентували свої LEGO-моделі, побудовані не за інструкцією, а створені за допомогою фантазії та винахідливості, Український форум ентузіастів, демо-зона і майстер-класи від технічної студії “Винахідник”, ігрові та розважальні зони.

Sumo-бої – напружені змагання роботів-бійців на вибування. Завдання робота-сумоїста – виштовхнути супротивника з кола. Slalom – захоплюючі перегони автономних роботів по складній трасі з воротами, які не мають бути ушкоджені. Згідно з умовами конкурсу, робот повинен бути не важчим одного кілограма, розміром 25 на 25 сантиметрів.

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче