13 грудня в рамках жіночого проекту Charity Woman Hub відбувся майстер-клас відомої української телеведучої та мами двох дітей Ольги Фреймут. До дискусії долучилися ще двоє спеціальних гостей – експерт з етикету Наталія Адаменко та літературознавець Інна Корнелюк.

Отож майже 700 киянок провели вечір 13 грудня в залі Chamber Plaza. Тема розмови – “Бути жінкою – це бути чоловіком… Але ніколи цього не показувати!”.

“Бути жінкою в цьому світі дуже небезпечно. Потрібно бути чоловіком, інакше у чоловічому світі вас не будуть сприймати”, – переконана Ольга. Але при цьому вона зауважує, що зовні потрібно завжди залишатися жіночною.

“Майя Плісецька колись сказала, що в її самотності – її рай. Так воно і є. Коли ми самотні, ми належимо собі, правда ж? Можемо прокидатися, коли хочемо, подорожувати, куди хочемо, можемо бути собою, бути на вершині. І це дуже добре”, – поділилася своїми думками Фреймут. Телеведуча додала, що іноді нам хочеться простого людського спілкування і взаєморозуміння, тому важливим є вміння знаходити правильний підхід до людей.

Цю тему продовжила розвивати Наталя Адаменко, яка продемонструвала способи знайомств з цікавими особистостями, розповіла, як можна познайомитися та врешті-решт сподобатися  людині, яка вам імпонує. Одна з головних порад Наталії – потрібно завжди щиро посміхатися.

Експерт з гумором говорила про різноманітні життєві ситуації, про очевидні речі, на які ми рідко звертаємо увагу у повсякденному житті. Але саме ці дрібниці цеглинка за цеглинкою формують наш образ.

“Навіть коли ви сам на сам з собою, то маєте себе поводити так, начебто за вами хтось наглядає”, – золоте правило Наталії Адаменко.

Наталія наголосила, що таким чином можна змінити свій стиль життя і головне – ставлення до самої себе.

Ольга Фреймут розповіла, що і вдома потрібно виглядати достойно, так, щоб відчувати себе справжньою королевою. Доповнюючи цю тезу, ведуча розповіла історію про батька її доньки Злати.  У перший же ранок після початку спільного життя він прийшов снідати в гарній сорочці, брюках – тобто повністю при параді. Тоді Оля подумала, що чоловік зібрався кудись у справах, та виявилося, що таким є його принцип – гарно виглядати треба завжди, сніданок вдома не виключення. Саме той момент змінив життя Ольги Фреймут.

“Можете у будь-який час зайти до мене в гості. Я зустріну вас, я буду одягнена в якусь симпатичну сукню, але точно ви мене не побачите в халаті або у чомусь схожому”, – каже ведуча.

Ольга розповіла, як звичайній жінці стати леді. Перше правило – завжди носити одяг з якісних тканин. Найкраще, коли самостійно обираєш хорошу тканину і на замовлення шиєш для себе унікальну річ. Друге – мова. Це наша “візитівка”. Не повинно бути ніяких слів-паразитів та суржику. І останнє правило – рівність з усіма та почуття власної гідності.

З цього приводу Наталія Адаменко додала, що в житті недопустимі подвійні стандарти. Не можна поводитися по-різному з різними людьми. У кожної людини повинен бути дуже твердий стержень всередині. Потрібно завжди слухати свій внутрішній голос та вміти поводитися в будь-якій ситуації.

Нагадаємо, Woman Hub – один із найбільш результативних жіночих проектів України. Організатори запрошують на свої заходи різноманітних цікавих та авторитетних особистостей, які мають чим поділитися з жіночою аудиторією. Такі зустрічі – чудова можливість для жінок заводити “правильні” знайомства, знаходити однодумців та отримувати приємні емоції.

Слідкувати за новинами Woman Hub можна тут:

https://www.facebook.com/wnhub/

http://www.womanhub.com.ua/

© Фото: Анастасія Коцюрубська

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…