Унікальний простір для креативного мислення, творчих пошуків і фантазії, безліч ідей для позашкільного та сімейного дозвілля, поєднання мистецтва, музеїв, науки, освіти, літератури, театру, музики, медіа, спорту… все це і багато іншого чекало на юних відвідувачів “Мистецького Арсеналу”, де з 1 по 5 червня відбувся другий інтерактивний освітній фестиваль “Арсенал Ідей”. Портал Мегаполіс” пропонує вашій увазі фотозвіт з події.

Так, Місто музеїв презентувало Музей інтерактивних картин, кожна з яких приховувала секрет. Ці картини незмінно приваблювали дітей різного віку протягом усіх п’яти днів фесту. “Простір мистецтва” дав можливість дітлахам спробувати себе у монументальному живописі. Юним художникам видали полотна різних форматів, фарби, пензлі, валики, тобто усі інструменти, які дозволили втілити їхні найсміливіші задуми. “Простір науки” зацікавив гостей “Архітектурою процесів”, що презентував серію фоторобіт мікроархітектури центрального процесора (CPU), починаючи з моделей 1976 років (Intel P8085AH) та закінчуючи моделями, що використовуються і сьогодні. Мала академія наук України продемонструвала принцип вироблення електричної енергії, роботи вітроенергетичної установки та сонячної електростанції.

Шанувальники археології взяли участь у “Трипільській толоці”, реконструювали та розписували трипільську хату, ліпили з глини, брали участь у дитячих археологічних розкопках.

Важливою складовою фестивалю став благодійний проект “Ми – однакові”. Мета проекту – привернути увагу громадськості до проблем дітей з інвалідністю, включення їх в активне соціальне й культурне життя країни. Діти з особливими потребами виступали на сцені, представляли свої художні роботи, а дiвчата спробували себе в ролi моделей.

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…