У спальному районі Києва відкрився незвичайний готель. У ньому кожен може реалізувати свої найпотаємніші еротичні фантазії, адже номери готелю призначені винятково для занять сексом. Хоча в Європі та Японії такі заклади поширені вже давно, Cherry Twins – перший в Україні lovespace. Ідея відкрити такий готель в Олени Соловйової з’явилася вже давно, але реалізувала вона її через багато років, тому в Cherry Twins продумано все до найменших дрібниць.

Готель, як переконана засновниця, може врятувати шлюб багатьох подружніх пар. Україна посідає третє місце в Європі за кількістю розлучень і, як показує статистика, з них значна частина – через сексуальні проблеми. Українці не звикли говорити про секс, вважаючи, що це соромно. Тому бажання чи проблеми у ліжку вони приховують, залишаючись незадоволеними. Це врешті-решт погіршує стосунки і може призвести або до розлучення, або до втілення своїх найпотаємніших бажань з коханкою чи коханцем.

Та навіть якщо розповісти партнерові про свої бажання, далеко не все можна втілити вдома. Особливо, якщо пара живе не сама. Розслабитися і поекспериментувати в таких умовах дуже складно. Та і не кожен може дозволити собі купити секс-іграшки, щоб просто спробувати кілька разів.

Cherry Twins допоможе урізноманітнити сексуальне життя пари, втілити фантазії, до того ж не обов’язково навіть говорити – досить забронювати номер, привести партнера і він все зрозуміє сам. Ідея такого готелю дуже цікава й нова. Чи готові українці до закладів такого формату – покаже час.

Усього в готелі 7 номерів. 4 з них реалізовують класичні сексуальні фантазії («Будуар королеви», «Мавританський гарем», «Кабінет лікаря», «Шкільний клас»), а 3 – для тих, хто надає перевагу БДСМ («Домінація», «Кімната катувань», «Готика»). У кожному номері є необхідні меблі та пристосування для любовних утіх.

За своє здоров’я гостям боятися не варто: процедура прибирання в готелі така, як в операційних кімнатах. Тобто прибирання включає у себе дезінфекцію, стерилізацію та кварцування. А всі прилади, які торкаються слизових оболонок, є одноразовими.

У кожному номері може розміститися від 2 до 4 осіб. Мінімальний період оренди номеру – 3 години. За цей час за класику доведеться заплатити 1500 грн, за БДСМ – 2000 грн. У вартість входить номер і весь інвентар. Вино, цукерки, презервативи, лубрикант можна за бажанням отримати за додаткову плату. Також в готелі можна придбати деякі секс-іграшки та костюми.

У Cherry Twins працює професійна охорона. У кожному номері є тривожна кнопка, тому якщо виникне якась непередбачувана ситуація, охорона одразу ж прийде на допомогу. Не допускаються у lovespace особи у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, неадекватні гості та дівчата легкої поведінки.

This slideshow requires JavaScript.