18 травня, у свій День народження, тріумфатор в номінації «Відкриття року» за версією YUNA, володар нагороди “Прорив року” престижної музичної премії M1 Music Awards і “Пісня року”, співак ALEKSEEV виступить з великим сольним шоу в столиці! Концерт відбудеться в МЦКМ “Жовтневий палац” і стане фінальним – в Першому Всеукраїнському турі артиста “Пьяное солнце” на підтримку однойменного альбому.

Презентація студійного альбому ALEKSEEV символічно почалася 14 лютого, в День усіх закоханих, а закінчиться в День народження артиста. Уже традиційно, 18 травня, ALEKSEEV виступить перед київською публікою. У 2016 році в цей день відбувся перший концерт-презентація виконавця. Усього за рік щільного гастрольного графіку географія концертів артиста розширилася до 20-ти країн, а кількість виступів перевищила 150!

Нон-стоп шоу ALEKSEEV “Пьяное солнце” з розмахом і аншлагами їде по Україні. Гастрольне турне нараховує 12 міст, частина з яких вже стали свідками масштабного шоу артиста.

Кращі музиканти на сцені, світлове оформлення і унікальний голос ALEKSEEV, який відкриває в людях найчистіші пориви! На концертах звучать хіти: “Снов осколки”, “А я пливу”, “Пьяное солнце”, “Ома”, “Океанами стали”, а також нові пісні-одкровення з альбому-новели “Пьяное солнце”.

Для київської публіки ALEKSEEV готує особливу програму, деталі якої не розкриваються.

Над режисурою шоу працює продюсер артиста, режисер-постановник Олег Боднарчук, автор художнього оформлення музичних номерів America’s got talent, M1 Music Awards,  «Голос країни» та ін.

“Голос – це все, що у мене є сьогодні. Альбом”Пьяное солнце” – це щоденник моїх життєвих подій. Я заспіваю про те, про що не можу говорити. Я чекаю вас…” – заінтригував ALEKSEEV.

Тільки за перший рік гастрольного життя виконавець встиг зібрати аншлаги на своїх виступах в Ізраїлі, Молдові, Азербайджані, Естонії, Білорусі, Латвії, Німеччини та інших країнах. Усі концерти молодого артиста закінчуються радістю публіки і виконанням хітів ALEKSEEV в унісон. У другій половині кожного концерту глядачі традиційно співають стоячи, і по закінченню концерту обов’язково викликають артиста на біс.

Атмосфера на виступах ALEKSEEV по-своєму унікальна – своїм голосом виконавець дістає з далеких глибин свідомості найвищі почуття і змушує цінувати те справжнісіньке, що є в кожному з нас.

Концерт ALEKSEEV в Києві відбудеться в МЦКМ “Жовтневий палац” 18 травня о 19:00.

Квитки можна придбати за посиланням