Минулої неділі за результатами глядацького голосування однією з півфаналістів команди Сергія Бабкіна у «Голосі країни-8» стала 20-річна Олена Луценко з Білої Церкви, яка у першому прямому ефірі підкорила українців своєю щирістю: «Зізнаюсь, що я не очікувала такої підтримки від глядачів і дуже рада, що саме українська пісня у моєму виконанні змогла достукатися до сердець людей, які дивились прямий ефір. Сергій Бабкін завжди нас просить бути справжніми на сцені, не ховатися за масками та відкривати душу глядачам. Тепер я відчуваю велику відповідальність, вона не дасть мені підвести тренера та глядачів, які за мене голосували», – сказала Олена на онлайні АіФ.

Також співачка розповіла про свій оберіг, завдяки якому почувається впевнено на сцені: «Моїм оберегом є мамина молитва. Це найкращий захист у світі. Я вважаю, що поки живі наші батьки, які моляться за нас кожного дня, нам, дітям, нічого не страшно», – сказала Олена.

Цікаво, що після онлайну Олена поїхала додому, на час перервавши репетиції із тренером, щоб похрестити дитину сестри: «Для мене це дуже відповідальна подія, адже я стаю хрещеною мамою. Вважаю, що діти мають виховуватися в українських традиціях, а батьки – прививати любов до батьківщини з дитинства», – сказала дівчина.

Зазначимо, до півфіналу проекту пройшли Олена Луценко та Дмитро Самко з команди Сергія Бабкіна, підопічні Джамали Анна Трінчер та Христина Храмова, вокалісти Потапа Микита Трондін та Србуі Саргсян, а також Андрій Рибарчук та Михайло Сосунов, наставником яких є Тіна Кароль.

У півфіналі у команді кожного тренера лишилося по 2 учасники. Уже цієї неділі, 22 квітня, у прямому ефірі «Голосу країни» на телеканалі «1+1» кожен з них виконає сольну пісню та заспіває дуетом із наставником. Доля учасників залежатиме від глядацького голосування та оцінки тренера. Кожен наставник матиме 100 відсотків, які він розділить між двома учасниками. Глядацькі смс та дзвінки також переведуться у відсотковий еквівалент та додадуть до тренерських. Чия відсоткова сума виявиться більшою – той і пройде до суперфіналу.

Наразі продовжується продаж квитків на прямі ефіри восьмого сезону «Голосу країни», які можна придбати за посиланням.

Дивітьcя півфанал «Голосу країни-8» 22 квітня о 21:00 на каналі «1+1».

Також шоу можна подивитись на онлайн-платформі 1+1 video.

http://1plus1.ua/golos-krainy

https://www.facebook.com/goloskrainy/?fref=ts

https://www.instagram.com/goloskrainy_official/