Продюсерський центр Final Cut Media – творці телепрограми «Світське життя з Катериною Осадчою» – влаштували перше концертне шоу «Вечір прем’єр» у Палаці Україна. 1 квітня на сцену вийшли найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу: Тіна Кароль, Оля Полякова, Сергій Бабкін, Настя Каменських, Tayanna і Марія Яремчук вперше виконали на масштабному концерті нові пісні, які стануть хітами наступного сезону.

«Наш шоу-бізнес дійсно розвивається і самі зірки прагнуть цього розвитку!», – стверджує Катерина Осадча і додає, що українських артистів вже можна прирівнювати до західних.

Глядачі змогли першими оцінити нові зіркові образи, яскраві декорації та креативні постановки. Несподіваним став креативним дует Ніни Матвієнко та Monatikю До речі, Monatik у день концерту ще й відзначив свій день народження.

Тіна Кароль виконала мікс зі своїх хітів, Настя Каменських вперше заспівала українською, приємно вразивши гостей заходу. Далі на сцену виходили Сергій Бабкін, Олександр Пономарьов, Tayanna, Наталка Карпа. Цікаво, що у номері Олександра Пономарьова брала участь прима Національної опери і суддя «Танців з зірками» Катерина Кухар зі своїм партнером Олександром Стояновим. Гайтана нещодавно вийшла з декретної відпустки і теж заспівала на сцені Палацу Україна.

Шоу закінчилось яскравим виступом Амадора Лопеса та групи Rumbero’s з іспаномовною піснею.

«Я завжди переживаю за свою роботу, щоб не відбувалося. Усе пройшло добре, всі прем’єри відбулися і ми побачили дуже круте шоу! Дякую гостям і учасникам вечора за неймовірну атмосферу», – додала Катерина Осадча після концерту.

This slideshow requires JavaScript.