Київ має багато чудових музеїв та музейних комплексів різного напрямку та тематики. На наш погляд, надзвичайно прикрою є ситуація, коли експонати потерпають від нестачі глядачів. І щоб хоч якось уплинути на ситуацію, ми почнемо коротко нагадувати про музеї столиці, аби ви могли врахувати їх, коли плануєте свій вільний час. І почнемо з надзвичайно потужного – із музею авіації.

Отже, якщо ви вважаєте себе поціновувачем поки що найшвидшого на планеті транспорту і хотіли б побачити історичний шлях його розвитку на теренах нашої держави, запишіть адресу: вулиця Медова, 1. Саме тут від вересня 2003 року розташовується Державний музей авіації. І хоча він є підрозділом Національного авіаційного університету, вхід відкритий не тільки для студентів, а й для всіх охочих.

Територія музею просто величезна, адже всі експонати – це справжні літаки та гвинтокрили, які за своїм технічним станом уже не можуть відчувати драйву справжнього польоту. На жаль, більшість із них закрита для входу, але це не зіпсує вам загальної ейфорії від видовища, бо все ж можливо потрапити досередини кількох апаратів.

Проходячи повз металевих гігантів, розумієш весь титанічний внесок їх творців у ці невимовно красиві механічні птахи. Загалом на території є близько 70 літальних апаратів. А оскільки музей розташований поруч із аеропортом «Київ» (Жуляни), то звуковий супровід ввімкнених моторів забезпечений.

У музеї авіації надзвичайно багато дітей, і вони великими мрійними очима оцінюють можливості та призначення підкорювачів неба. Юні відвідувачі мріють про політ, їхні фантазії тут розгоряються в рази сильніше, руки в повітрі стискають невидимий штурвал і летять десь далі, доки стурбований мамин голос не поверне їх до реальності.

Короткий опис про кожен експонат колекції ви знайдете на відповідних інформаційних табличках, що розташовані поряд. Головне, на що слід зважити, перш ніж йти до музею авіації – це на погоду, адже відвідувачі оглядають літаки просто неба, часом під сильними поривами вітру, тож краще обирати світлий сонячний день. І ще дещо прихопіть із собою обов’язково: хороших друзів і хороший настрій!

Музей залишає надзвичайно багато вражень і спонукає відвідувачів до наступних польотів музейними просторами. А повертаючись з різних прогулянок, ми завжди приходимо до дому, тому саме про дім, його архітектурні форми та особливості і буде наша наступна публікація. До нових зустрічей!Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…

Кожен клік по рекламі – це ваш внесок у продовження життя порталу Мегаполіс.