Ви теж не уявляєте свого життя без музики? Тоді ми впевнені, що 1 жовтня ви чудово відсвяткували Міжнародний день музики! Питання лише в тому, як ви це зробили. Можливо, ви також були серед натовпу людей у столичному клубі Saxon? І справді, де ж провести цей чудовий вечір, як не на концерті улюбленого гурту? Саме тому багато прихильників яскравого гурту Время і Стекло зібралися в клубі Saxon, аби насолодитися класним концертом.

На афіші концерту вказано час – 21:00. Але люди починають збиратися вже з 20:00 – кожен хоче зайняти собі найкраще місце в залі. Час йде, і вже близько дев’ятої черга до клубу стає просто гігантською. Охорона потроху пропускає гостей. Усередині вже голосно грає музика і глядачів розважає ді-джей. Людей у залі неймовірна кількість! Близько 22:30 публіка вибухає бурхливими оплесками – Время і Стекло поспішають на сцену! Концерт починається постановкою від балету Flow Masters, і тут потрібно відзначити Олю Риженко – керівника і хореографа балету, яка є справжнім майстром своєї справи. На сцені з’являються Надія та Олексій і все починається з найпопулярнішої пісні гурту “Имя 505”. Публіка з першої ж ноти починає підспівувати і танцювати. Надя і Льоша виступають, між піснями жартують і активно спілкуються з глядачами.

Звучать такі пісні, як “Опасно 220”, “Ритм 122”, “Гармошка”, “Кафель”, “Останься в моих снах”, “Песня 404”, “Кароче”, і, звісно, новинка – “Навернопотомучто”. Публіка задоволена і з вдячністю демонструє це артистам. На біс Время і Стекло виконують “Имя 505” і прощаються з радісними глядачами, які продовжують розважатися під запальну музику ді-джеїв.

Відео з концерту ви можете переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?v=RqlWTSfdOm0
https://www.youtube.com/watch?v=e0NcGDAg2E4&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=dMW4-3hHt-0&feature=youtu.be
https://vk.com/video-20619547_456239798

Нагадаємо, що відеоробота гурту Время і Стекло нещодавно встановила рекорд на YouTube. Користувачі переглянули кліп на пісню “Имя 505” понад 110 мільйонів разів. Вражаючі цифри показують також два наступні кліпи артистів: “Песня 404” набрала більше 30 млн переглядів, а “Навернопотомучто” – понад 25 млн.

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…