Кохання – найпотужніша енергія нашого світу, котра змушує крутитися Колесо Сансари, це те почуття, що може перевернути як увесь світ, так і життя окремої людини. І нехай вчені довго розмірковують про гормони, наводять якісь докази й вигадують нові теорії – усе марно, бо закохана людина навряд чи буде їх слухати. Зараз інтернет дає мегаможливості в плані отримання різноманітної інформації, необмежене поле для активного спілкування та проведення часу. Багатьом навіть важко уявити собі один день без участі у віртуальному житті, отож чому б не спробувати знайти свою другу половинку в інтернеті?!


У цій статті я дам гайд, як знайти кохання в віртуальному просторі та не опинитися в халепі. Усі поради взяті з особистого досвіду та власних спостережень, отож почнемо:

Перш за все треба окреслити територію, на котру не слід заходити, а саме: спеціалізовані сайти знайомств та групи в соціальних мережах, бо найчастіше там сидять люди, які нібито передивились порнофільмів 90-х або просто не той контингент, з котрим можна будувати адекватні стосунки. Слід також пам’ятати про мовні та культурні бар’єри, особливо це стосується молодих дівчат: не дивіться ви на гарячих східних хлопців, бо вони навряд чи захочуть зробити європейку своєю другою половинкою.

Чітко сформулюйте в своїй уяві ту людину, з якою хочете побудувати стосунки. Уявіть цю людину в найдрібніших деталях, зорієнтуйтесь у своїх смаках. А поки будете надсилати до “небесної канцелярії” потрібний запит, відредагуйте свою сторінку у соцмережах: видаліть непотрібні коментарі та фото зі старими партнерами, залишивши тільки цікаву інформацію стосовно вас як особистості. Наступним кроком будуть пошуки груп або сайтів, які присвячені твоїм хобі та інтересам, бо в першу чергу людей поєднає не зовнішня привабливість, а спільний інтерес до чогось конкретного, спільне хобі.

Отже, коли нарешті знайомство відбудеться, треба максимально розслабитися та просто спілкуватися. Під час  спілкування орієнтуйтесь на те, як інтернет-знайомий себе поводить, чи може підтримати цікаву розмову, слідкуйте за ним в соцмережах. Для перевірки такого знайомого потрібно півроку-рік. Відстежуйте, щоб під час спілкування потенційна віртуальна половинка не дозволяла собі фамільярності,  не просила інтимних фотокарток та грошей, не говорила стандартними завченими фразами.

За час спілкування ви повинні стати шпигуном: перевірте старі записи на стіні, лайки, ретвіти, старі та активні контакти, котрі можна вирахувати за коментарями та лайками; шукайте про інтернет-знайомого в інтернеті будь-яку інформацію. Це може вас застерегти від марної трати часу або від брехливої людини. Більше спілкуйтесь в “Скайпі” або в схожих програмах. Також стежте, щоб людина вже на початку знайомства не обмежувала вашу свободу вимогами не спілкуватись з іншими чоловіками.

І от нарешті, ви дійшли до того моменту, коли вирішили перенестись з віртуального світу в реальний, зустрітись за філіжанкою запашної кави. Може так статись, що ваше інтернет-кохання живе в іншому місті або в іншій країні та це насправді не така вже й проблема.
Така зустріч дуже хвилююча. Проте не варто тремтіти і давати задній хід, запам’ятайте декілька простих порад: коли вирішуєте зустрітись, домовившись, хто до кого їде, виберіть нейтральну територію (наприклад, якщо один з вас живе в Чернігові, а другий – у Полтаві, можна зустрітись у Києві : )); завжди майте при собі документи та достатньо грошей на дорогу додому; повідомте близьким людям, куди ви їдете, залишіть адресу; при першій зустрічі краще жити окремо; в разі непередбачуваної ситуації звертайся до органів державної влади, що займається охороною громадського порядку та просіть про допомогу.

Не піддавайтесь страхам та упередженням, бо ваші близькі будуть вважати своїм “святим” обов’язком розповісти страшні історії про сексуальне рабство й торгівлю органами. Не будьте сором’язливими – задавайте інтернет-знайомому побільше незручних питань, ще сидячи за монітором у себе вдома, щоб під час реальної зустрічі не розчаруватись, співвідносячи реальну картинку з уявною.

Нехай щастить:)Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…