Кожній жінці хочеться відчувати поруч надійне чоловіче плече. Але замість цього вам трапляються не ті. Ви настільки звикли до постійних невдач на особистому фронті, що іноді опускаються руки. З’являється думка: а може, і правда краще одній, з улюбленою кішкою на колінах? Адже вона точно не зрадить і не піде шукати кращу. Ось саме в цей момент і варто сказати собі – досить скиглити! Починайте працювати над тим, щоб у вашому житті нарешті з’явився той, хто зробить вас по-справжньому щасливою.


Ви скажете: невже це можливо? Тоді б всі давно були щасливі і не було б стільки самотніх людей і зламаних доль. Але це дійсно так. Кожна людина – коваль свого щастя саме в тому розумінні, яке вона вкладає в це слово. Тому не жалійте себе, не займайтеся пасивним очікуванням, а працюйте над тим, щоб стати щасливою.

З чого почати? З мрії. Мріям властиво збуватися. Тому чітко визначте для себе, чого, а вірніше – кого ви хочете. Щоб не втрачати час на непотрібні романи, а потім в черговий раз розчаровуватися, займіться візуалізацією образу вашого ідеального чоловіка. Якщо зможете, намалюйте або опишіть його портрет, риси характеру, професію, рівень забезпеченості та ін. Уявляйте вашу зустріч, розвиток стосунків, малюйте в уяві романтичні красиві сцени, де головні герої – ви і він. Не забувайте, думки матеріалізуються. Моделюйте зустріч у вигідному для себе ракурсі, і на горизонті обов’язково з’явиться ВІН.

Другий крок – змініть установки на позитивні. Задумайтесь: може, джерело ваших колишніх невдач – ставлення до життя? Якщо перед вашими очима досі нещасливе подружнє життя батьків, заміжні подруги підживлюють створений стереотип розповідями про свої проблеми, підсвідомо в будь-якому чоловікові на своєму шляху ви бачите негативний образ. Представники сильної статі це якимось чином відчувають і поводяться з вами відповідно. Пора попрощатися з роллю жертви. Вибачте всіх, хто зробив вам боляче, проаналізуйте їхню поведінку і скажіть уявне «спасибі» за неоціненний досвід, який вам дали колишні стосунки. Перестаньте постійно очікувати підступу з боку потенційного партнера, довіряйте людям. Це здається неймовірним, але вони не стануть вас розчаровувати!

Далі прозвучить на перший погляд парадоксальна порада. Щоб хтось полюбив вас, для початку полюбіть себе самі. Займіться тренінгами, що підвищують самооцінку і мотивують досягати все нових і нових цілей.  Щодня “медитуйте” перед дзеркалом, повторюючи “я най-най…” (продовжувати самостійно з вірою в те, що говорите, і невгамовним польотом фантазії). Ця нескладна вправа допоможе змінити самооцінку. А там і оцінка ваших якостей іншими людьми стане стрімко зростати. На впевнену в собі усміхнену жінку чоловіки задивляються на вулиці набагато частіше, ніж на красуню з гордовитим виразом обличчя. Поважайте себе як особистість, любіть ті зміни, які з вами відбуваються.

Саморозвиток – це те, що може зробити змістовним час очікування моменту, коли у ваше життя увійде ВІН справжній. До речі, і час пролетить непомітно. Покращуйте свою зовнішність (кардинально поміняйте образ, в якому вас пам’ятають невдахою), попрацюйте над фігурою, перегляньте гардероб, подорожуйте (навіть по рідному краю, відкриєте багато цікавого), знайдіть нове хобі і нових друзів, нарешті, отримайте ще одну освіту. Одним словом, живіть цікаво. Такі люди притягують до себе інших. Коли навколо вас постійно будуть з’являтися нові люди, зрозуміло, що значно зростають шанси отримати того, для кого все це і починалося.

Підводячи підсумок, хочеться сказати: не нарікайте на життя, воно багате на подарунки, цінуйте себе – й інші теж оцінять вас гідно!

Читайте також: Фатальна помилка жінок у стосунках

Що чоловіки не пробачають жінкам?Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…