21 вересня столичний клуб Sky Bar оголосив про офіційне відкриття нового сезону караоке. На вечірку, яка отримала назву Grand Opening Karaoke Party, завітали знаменитості, серед яких – гурти MMDance, Real O, Вікторія Зубрейчук, Melovin та інші.

Також у цей вечір гості мали змогу насолодитися чудовим концертом.
Першими на сцену вийшли учасники гурту BlackJam, які переспівали енергійну пісню Make-up гурту The Hardkiss.

Наступна виконавиця – Катя Гуменюк, яку багато хто пам’ятає як Ассоль – виконувала свої ліричні пісні, зачарувавши ними публіку.

Далі глядачі слухали композиції у виконанні Yaroslove.

Потім на сцену був запрошений співак і за сумісництвом арт-директор закладу – Lookinich (Святослав Лукініч), який привітав любителів караоке з відкриттям сезону та заспівав кілька власних пісень.

Уже вдруге підкорювати публіку вийшов гурт BlackJam, цього разу виконавши популярну пісню “Хіт мого літа” гурту Mozgi.

Вечірка продовжувалась і гості вже танцювала під пісні гурту Emotion.
Наступними запалювали публіку яскраві TsarProject.

Останнім на сцену був запрошений найочікуваніший виконавець вечора – Віталій Козловський, який розповів, що проводив конкурс на своїй сторінці у Facebook на найкращу кавер-версію його пісні.  Переможницею стала дівчина Діана і саме вона заспівала першу пісню – «Пробач» –  разом із Віталієм. Потім Козловський виконав ще одну свою пісню і попрощався із задоволеною публікою.

Фото –  Аліна Юрпольська.

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…