“Жінка України 2018” – це українська премія, яка присуджується популярним жіночим виданням та медіабрендом «Единственная» з 2017 року за заслуги в різних сферах соціального життя.

Премія відзначає жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. Щодня українські жінки змінюють світ. Деякі з їх вчинків та досягнень відомі всім, інші залишаються непоміченими.

«Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Ці історії стануть натхненням для сотень інших жінок. Світ змінюється щодня. Але незмінною залишається місія жінки – жити та продовжувати життя.

Кохати та бути коханою, народжувати та ростити дітей, створювати комфорт в домі, бути потрібною близьким та суспільству, реалізуватися в професії, впливати на життя суспільства – всі ці цінності об’єднують нас та допомагають зрозуміти одна одну.

Толерантність, професіоналізм, доброта та бажання робити цей світ кращим – ось прямий шлях до змін. Ми віримо в силу жіночої енергії, що поверне мир, тепло та затишок в нашу країну. Премія «Жінка України 2018» – це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих – тих, хто щодня надихає нас.

Це приклад того, що починати зміни потрібно з себе!

Премія включає в себе різноманітні номінації: мода та краса, культура, освіта, шоу-бізнес, здоров’я і медицина, натхнення року, спорт, соціальний внесок тощо. Ще до голосування можна побачити, скільки голосів і кому віддали інші відвідувачі сайту. Цікаво навіть просто ознайомитися з переліком номінанток та прочитати інформацію про кожну з цих жінок. Так ви дізнаєтеся багато нового про талановитих українок й отримаєте натхнення для реалізації власних задумів.

Урочисто нагороджувати переможців конкурсу «Жінка України 2018» будуть 15 березня 2018 року.

Нагадаємо, перша церемонія нагородження цієї премії проводилася в залі Premier Palace Hotel 28 лютого 2017 року. Статуетка премії була спеціально розроблена відомим львівським скульптором Володимиром Цісариком.

Проголосувати за номінанток можна за цим посиланням: