Досягати цілей буває важко на початку, але з часом, як правило, стає значно краще. Трапляється й так, що рішучість зникає на півдорозі і все йде шкереберть. Тоді стає дуже гірко, адже вже витрачено багато зусиль і залишилося виконати ще кілька правильних кроків – і все, мета досягнута, справа завершена, але ж ні, обов’язково потрібно загальмувати й увімкнути задню передачу. Найприкріше, що варто лише припуститися однієї помилки, як ти цілком розпочинаєш сумніватися у собі, діях які чинив дотепер та на які запрограмував себе надалі. Невже тебе так легко збити з правильного шляху? Коли візьмешся створювати з себе ту людину, яка зможе здійснити свої мрії? Коли наважишся жити? Де твої сили, щоб змінитися? Що вже давно набридає у собі та довкола себе?

Якою людиною хочеш стати, коли досягнеш поставленої мети? Уяви, що саме зараз ти і є тією людиною: успішною, здоровою, багатою, щасливою. Вільною. Визнач:

  • чого насправді ти хочеш;
  • чому ти цього хочеш;
  • що потрібно робити, щоб здобути омріяне;
  • з чого розпочати;
  • які речі зможуть надихнути до праці.

Не буде більш слушної нагоди, ніж сьогодні. Тільки зараз можна остаточно вирішити та відмовитись від себе минулого, щоб перетворитися на творця життя своєї мрії. Не чекай, що хтось допоможе тобі, бо людей зазвичай не цікавлять чужі проблеми, у кожного достатньо своїх.

Якщо ти зосереджений на успіху, то варто завжди бути в процесі. Не дозволяй невпевненості та страху взяти верх. У тобі безмежний потенціал, тому кожного разу, коли прокидаєшся – мусиш налаштовувати себе на перемогу.

Продовжуй рухатись уперед, маленькими кроками тримай рівновагу, щоб не впасти. Кожний шлях, який доведеться обирати, буде правильним. Усе, з чим доведеться зіткнутися, стане корисним досвідом. Він щоразу допомагатиме тобі підніматись все вище і вище. Усе залежить тільки від тебе, що робив раніше, що робиш зараз, що робитимеш згодом. Майбутнє належить тим, хто не боїться його, а наполегливо готується, щоб зустріти із відкритими обіймами.

Немає меж у досягненнях, коли відчуваєш, що все на максимумі – це лише буде старт істинного потенціалу. Варто лиш розпочати, і можливості з’являться, правильні рішення йтимуть назустріч, якщо ти дійсно їх шукатимеш. Ніхто не має всього необхідного, щоб зійти на вершину, кожний сумнівається. Та меншість, яка не звертає увагу на труднощі, перешкоди – перетворює свої мрії на реальність. Сконцентруйся на роботі – результат не змусить довго чекати.

Не підпускай лінощі надто близько, бо в одну мить твій мозок та фізична сила можуть бути зв’язані. Ніхто й ніщо не мають права зупинити тебе. Ти все зможеш, працюй, у жодному разі не здавайся та не відступай. Продовжуй іти! Немає нічого неможливого для людини, яка зосереджено прямує до своєї мрії.

Фото: Pixabay.com