Організатори та доповідачі  серії некомерційних заходів для фанатів науки і лекторів 15х4 готові порушувати будь-які, іноді навіть дуже відверті і пікантні теми. Доказом цього стала лекція  Діани Міщенко “Сексуальний фетишизм”.  Найцікавіше із цього виступу портал Мегаполіс пропонує вашій увазі.  Попереджаємо: деякі приклади — не для людей зі слабкими нервами :)


Cьогодні ми поговоримо про сексуальний фетишизм і час від часу будемо користуватися реальними прикладами, взятими із книги «Статева психопатія”.

Сексуальний фетишизм – це відхилення сексуальної поведінки, при якому її єдиним стимулом і об’єктом виступає конкретний предмет.

Фетишист не може здійснювати статевий акт без наявності фетиша. Якщо у нього і буде ерекція, задоволення від сексу він не отримає. Патологічний фетишизм призводить до психічної імпотенції

Розповідаючи про сексуальний фетишизм, я в основному говоритиму про чоловіків.

Дослідження, проведене у 2014 році показало, що 26% жінок і 28% чоловіків, фантазуючи, постійно уявляють якісь особливості партнера. Це може бути накачаний прес або пружні сідниці. 4% з цих фантазій є фетишем і вони належать чоловікам! У жіночих сексуальних фантазіях фетиші були відсутні.

Звідки ж береться фетишизм?

Звичайно, з дитинства! Він невід’ємно пов’язаний із процесом становлення сексуальності.

З точки зору Альфреда Біне, фетишизм виникає як наслідок збігу ерекції з вражаючою подією дитинства. У цій події обов’язково присутній предмет фетишизму, на якому і фіксується лібідо. Надалі інші сексуальні стимули втрачають свою актуальність.

Наприклад, один хлопчик почав займатися онанізмом під впливом служниці. Вперше це принесло йому задоволення, коли служниця “випадково” торкнулася його пеніса ногою, взутою в черевик. Це і стало для нього тією самою подією дитинства, в якій закладено фетиш. У хлопчика сформувалась асоціація, і для нього досить було тільки побачити жіночий черевик або навіть викликати його у фантазії, щоб відчути статеве збудження і ерекцію. У підлітковому віці у нього виникла ідея збільшити своє задоволення і скористатися взуттям для мастурбації. Він почав таємно викрадати жіночі черевики. При цьому ніщо в жінці не викликало у нього статевого збудження; думка про статевий акт наповнювала його жахом.

photo_23754

 

Фетишизм може бути наслідком неможливості спілкуватися з бажаною людиною. Якщо бажана людина недоступна, лібідо фіксується на предметі, який належить людині, або на її особливості. Також лібідо може зафіксуватися на певних рисах або образі першого кохання, з яким переривається зв’язок в майбутньому. Дана теорія сексуального фетишизму належить Фрейду.

 

У 14 років хлопчик пізнав радість сексу з молодою білявкою, яка жила з ним в одному селі. Щоб їх не застукали, дівчина воліла залишатися в одязі. Це були гамаші, корсет і шовкова сукня. Після закінчення школи хлопець був змушений виїхати з села на військову службу. Коли він захотів скористатися своєю свободою і жінками навколо, у нього нічого не вийшло. Брюнетки його не вабили, дівчата в нічній сорочці викликали мало не жах. Він міг збудитися тільки від блондинки в гамашах, корсеті і шовковій сукні.

Існує теорія, згідно з якою фетишизм не може виникнути на порожньому місці. Його підґрунттям виступають патологічні риси особистості, психічні розлади або пошкодження мозку. Автором цієї теорії є Ріхард фон Крафт-Ебінг.

Фетишем може стати будь-яка річ, предмет або стан. Кожен випадок фетишизму – унікальний. Значна частина подальшого матеріалу присвячена саме видам сексуального фетишизму. Деякі з них трохи смішні, деякі просто дивні, деякі можуть бути неприємними.

Почнемо з фетишизму дій і станів.

При аквафілії фетишем виступає процес плавання, купальники, думки про секс у воді.
Аутоассасінофілія – фетиш із бажанням бути вбитим.
Куріння або вдихання сигаретного диму теж може бути фетишем.
Апотемнофілія.

Молодий чоловік одного разу почав скаржитися на свою манію, яка змушує його часто сумніватися в тому, чи він нормальна людина. З 17 років він відчував статеве збудження виключно при вигляді жіночих недоліків, особливо по відношенню до жінок, які кульгали і мали криві ногі. Нормальна жінка зовсім не збуджовала його. Жінка з недоліками викликає у нього сильне збудження, байдуже, красива вона чи неприваблива. Під вінець його можна було затягнути тільки шкутильгаючи.

При аутонефіофіліі фетишем виступає перевдягання партнера в немовля і догляд за ним. При цьому фетишистом виступає і той, хто виконує роль батька і той, хто виступає немовлям. Така собі гра в доньки-матері.

Процес годування грудьми теж може бути фетишем і називається це еротичною лактацією. Схожий на нього фетишизм вагітності, який полягає у виникненні сексуального потягу тільки до вагітних або жінок, які нещодавно народили.

Хвилинка БДСМ. Еротична порка зараз видається чимось мейнстрімним. Якщо ви хочете, щоб вас відшльопали або відшльопати партнера в стилі «50-ти відтінків сірого» – це не робить вас фетишистом. Даний вид фетишизму передбачає, що сексуальне збудження або еякуляція можливі тільки в процесі прочуханки.

Від переодягання в чужий одяг або наслідування знаменитостей теж можна отримувати сексуальне задоволення. Аутомоносексуалізм – фетишем виступає власне тіло в чужому одязі.

Молодий м’ясник був одного разу заарештований. Під пальто він носив корсет, блузку, жіночу сорочку, під штанами були тонкі панчохи і підв’язки. З 11 років його мучило бажання одягнути сорочку своєї старшої сестри. Коли він міг це робити непомітно, то неодмінно користався нагодою. З настанням зрілості, надягаючи таку сорочку, він отримував оргазм. Ставши дорослим і самостійним, він купував жіночі сорочки та інші частини жіночого туалету. У нього знайшли справжній склад дамського гардеробу. Тільки при перевдяганні у жіночий одяг він міг збудитися і отримати задоволення.

Думаю, найвідомішими виступають фетиши одягу і частин тіла. У разі фетишизму одягу фетишем можуть стати різні предмети одягу, матеріали, з яких вони зроблені або процес їх одягання-знімання.Одним з фетишів одягу, якому варто приділити увагу, є фетишизм нижньої білизни. Даний вид фетишизму був монетизований завдяки інтернету. Жінки продають свою ношену білизну, при цьому враховуючи побажання клієнта щодо фасону, дотримання гігієни та наявності менструацій.

Так само до категорії фетишизму одягу належить різноманітна уніформа, тобто, сексуальні костюми.

 

Якщо хлопець попросив вас одягнутися як покоївка заради різноманітності – це нормально, це щось нове у вашому сексуальному житті. Але якщо ви не вилазите із костюма покоївки – це вже не має ніякого відношення до прибирання і тут варто замислитися

Одна дама зіткнулася з тріхофілією – фетишизмом волосся, який був у її чоловіка. У першу шлюбну ніч чоловік ніжно пестив її волосся, а потім відвернувся до стіни і заснув. На третю спільну ніч він приніс густу з довгим волоссям перуку і попросив свою дружину одягнути її. Як тільки вона це зробила, чоловік прекрасно виконав подружній обов’язок. На наступний ранок він знову став пестити її, причому попередньо ніжно гладив перуку. Як тільки дружина знімала перуку, яка їй набридла, вона одразу втрачала свій збудливий вплив на чоловіка. Через це вона не розгубилася і таки погодилася носити перуку постійно. Дивним було тільки, що ця перука діяла лише 15-20 днів. Результатом шлюбу після 5 років були двоє дітей і колекція із 72 перук.

Наступний вид сексуального фетишизму – фетишизм об’єктів.

Фетишами можуть бути повітряні кулі – їх надування і лежання на них. Роботи, що проявляється в фантазіях зустріти людиноподібного робота і зайнятися з ним сексом. Те ж саме стосується і лялькового фетишизму. Сексуальним фетишем можуть бути твори мистецтва або вогонь.

 

Також, фетишем можуть виступати окуляри. При цьому не має значення, чи є у партнера проблеми із зором. При гетерохромофіліі фетишем виступає колір шкіри партнера.

Якщо вам не подобаються шоколадні хлопці – ви расист, якщо тільки такі і подобаються – ви фетишист.

Фетишем може бути навіть вік партнера. У такому випадку сексуально привабливими виступають тільки люди певного віку. Якщо вік партнера не досяг встановленого в країні віку сексуальної згоди, тоді фетишист несе кримінальну відповідальність за свої дії. Для України вік сексуальної згоди становить 16 років.

Педофілією вважається потяг до осіб у віці 10 років і молодше. Такий діагноз ставиться особам, які досягли 16.

Гебефілія – це сексуальний потяг до осіб віком від 11 до 14 років. Тобто особам предпубертатного і пубертатного віку. Коли Гумберт зустрів Лоліту, їй було 12 років, що входить в рамки гебефіліі, а не педофілії. Так що досить говорити, що книга Набокова про педофіла.

Lolita with Jeremy Irons

 

Ефебофілія – потяг до осіб у віці від 15 до 19 років, тобто осіб старшого підліткового віку.

Крім того, що дорослим дядькам можуть подобається маленькі дівчата, дівчаткам, можуть подобатися ну дуже дорослі дядьки. Потяг до осіб старечого віку називається геронтофілією. Якщо чоловік років 70-ти, заводить собі 20-річну коханку – з ним все нормально, він не педофіл, якщо дівчину приваблюють чоловіки його віку незалежно від доходів, то фетишистка у даному випадку вона.

Є види сексуального фетишизму, які знаходяться поза законом. Одним з таких видів є еротофонофілія – вбивства тварини або людини

Сексуальне задоволення викликає сам процес. Фантазії про зґвалтування або викрадення можуть вважатися фетишизмом поза рамками закону, якщо людина хоче зґвалтувати або викрасти когось. У разі, коли індивід бажає, щоб це зробили з ним, це небезпечно тільки для нього самого.

А тепер підвищимо градус дивних бажань.

Некрофілія – прагнення здійснювати статеві акти з трупами. Некросадизм – сексуальне збудження і задоволення від катування трупів.

Сержант Бертран – військовослужбовець, некрофіл, некросадист і просто надзвичайна людина. Йому присвячено окрему статтю у Вікіпедії, книги і пісні.У ранньому дитинстві він без будь-якого стороннього навіювання став займатися онанізмом. У 13 років у нього прокинулося бажання займатися сексом з жінками. Він посилено мастурбував при цьому уявляючи, як він не тільки займається сексом з жінками, але й мучить їх. Потім у його фантазіях стали з’являтися трупи. Згодом у нього виник потяг до реальних трупів. Оскільки людський труп дістати нелегко, він почав з тварин. Під час знущання з їхніх трупів він вдавався до мастурбації. Коли тварини перестали задовольняти його пристрасть, він зібрався з духом і вирішив викопувати трупи на кладовищі. Одного разу, він наткнувся на труп 16-річної дівчини і вона пробудила у нього бажання обцілувати її тіло і зайнятися сексом. До цього моменту, він задовольнявся мастурбацією під час розчленування тіл. За його словами все, що можна випробувати при зносинах з живою жінкою, ніщо в порівнянні з отриманим задоволенням при сексі з трупом.

І ще трохи про звірят. Зоофілія – прагнення здійснювати статевий акт з тваринами.

В одному провінційному місті був спійманий 30-річний суб’єкт у момент здійснення статевого акту з куркою. За злочинцем довго стежили: привернуло увагу те, що в окрузі одна за одною гинули кури. На запитання голови суду, яким чином обвинувачений дійшов до такого жахливого злочину, останній послався на те, що у нього дуже маленькі статеві органи, тому статеві стосунки з жінками для нього неможливі.

Окремо слід згадати про такий вид сексуального фетишизму як фетишистський нарцисизм. У такому випадку сексуальне збудження викликає тільки власне тіло. Думаю, хоча б раз в житті ви чули фразу, особливо дівчата, “поки сама себе не захочеш, тебе ніхто не захоче”. При такому фетишизмі тільки себе й хочеш.

Лікування сексуального фетишизму здійснюється за бажанням самого фетишиста. Якщо фетишист знаходить партнера, який розділяє або приймає його сексуальні уподобання – то всі щасливі.

Щодо фетишизму поза рамками закону, його потрібно лікувати, оскільки він є загрозою для життя оточуючих

Отже, якщо ви фетишист і вирішили позбутися своєї пристрасті, ось кілька можливих варіантів.

1. Когнітивно-поведінкова терапія. Терапевти навчають фетишистів визначати фетиші і виключати їх зі свого статевого життя. Фокусування уваги повинно бути на партнері. Фетиш може бути присутнім під час сексу, але обмежений час і тільки за взаємної згоди.
2. Огразмічна переорієнтація передбачає збільшення сексуального збудження від нормальних стимулів. Фетишист повинен мастурбувати думаючи про свої фетиші. У момент, близький до оргазму, він повинен перейти на фантазії, які є нормальними. Метод сумнівний, оскільки фантазії фетишиста контролювати неможливо.
3. Пересичення мастурбацією. Спочатку фетишиста просять мастурбувати на порнографію без задіяння фетишів, Після оргазму, він повинен продовжити мастурбацію на матеріали, де представлений його фетиш. Мастурбація одразу після оргазму є болючою, особливо для чоловіків і таким чином формується асоціативний зв’язок, що фетиш – це біль.
4. Аверсивна терапія полягає в тому, що під час перегляду стимулюючого матеріалу з фетишем і сексуального збудження від цього фетишиста б’ють струмом або вводять в організм речовини, які викликають нудоту. Це так, як в механічному апельсині. Не знаю, як на сьогоднішній день, але у 2008 році такий метод все ще був актуальним для лікування педофілії.

Методи лікування сексуального фетишизму можуть бути досить неприємними, тому якщо фетишизм не виходить за рамки закону, краще знайдіть хорошого психотерапевта і люблячого партнера.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…

Кожен клік по рекламі – це ваш внесок у продовження життя порталу Мегаполіс.