Настала весна, а це означає, що наближається Міжнародний жіночий день. Кожна дівчина мріє провести це свято захопливе. Тому ми підготували для вас добірку цікавих місць, куди можна піти в Києві 8 березня.

Квест: Янголи і Демони. На чиєму ти боці?

Пориньте у світ Дена Брауна і приєднайтеся до запеклої боротьби між Янголами та Демонами. У ході гри ви будете шукати містичних істот на будівлях Києва та збирати таємний шифр, який і визначить переможця. Цікавий момент у тому, що ви до кінця не знаєте, за кого ви граєте – за Янголів чи за Демонів. Квест розпочнеться 8 березня об 11:45 біля метро Золоті ворота. Якщо бажаєте взяти участь, зареєструйте свою команду і сплатіть внесок. Незабутні емоції гарантовані.

100 хвилин кохання – представлення романтичних короткометражок

В це свято жінкам так хочеться романтики, сюрпризів, любові, тому кінотеатр «Кінопанорама» пропонує переглянути найкращі короткометражні фільми про кохання. Подивившись їх, ви розумієте, що справжнє щире кохання здатне на все. На вас чекає затишна атмосфера, цікаві кінофільми та приємна компанія. Вартість білетів – від 80 грн.

Марш жінок

Так історично склалося, що жінки часто стикаються з насильством, зверхністю і неповагою. Статистика домашнього насилля в Україні жахає – кожного року більше мільйона жінок стикається з насильством, з них 600 помирає. Несправедливість чекає і на роботі – за статистикою жінки заробляють приблизно на 25% менше, ніж чоловіки, хоча працюють більше – тривалість середнього робочого дня чоловіка складає 7,5 годин, а жінки – 8, 4 години. Це ще не беручи до уваги домашню неоплачувану працю. Не будьте байдужими – підтримайте жінок! Марш має на меті добитися гендерної рівності та ратифікувати Стамбульську конвенцію. Він розпочнеться 8 березня о 13:00 на Михайлівській площі.

Концерт гурту «С.К.А.Й» в Lavina Mall

Торгівельно-розважальний центр Lavina Mall підготував багато сюрпризів для відвідувачів у цей день – знижки, розваги, конкурси, концерти, фотозони та розіграші. А цвях програми – виступ надзвичайного гурту «С.К.А.Й.». Український рок-гурт виконає свої найпопулярніші хіти, щоб привітати прекрасних жінок. Приєднуйтеся! Старт концертно-розважальної програми о 15:00.

Ladies Run 2018

Якщо ви прихильниця (чи прихильник) активного відпочинку, то пропонуємо взяти участь у забігу на 5 км Ladies Run. Це забіг для жінок, або для чоловіків на честь жінок. Він відбудеться у Маріїнському парку. Всіх учасниць на фініші чекає особливий приз – дивовижна срібна прикраса. Зареєструйтеся, адже кількість призів обмежена.