Шелест вечірніх суконь, строгі смокінги та фраки, блиск прикрас, грація рухів та вишукані манери – десь таким запам’ятався Перший благодійний бал, організований студентами Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця торік. Цьогорічний благодійний бал також пройде у колонній залі столичної мерії і, як обіцяють організатори, буде ще кращим.

Перше, на чому варто наголосити: студенти-медики самостійно організовують захід з власної ініціативи вже другий рік поспіль. За свою роботу, а також на організаційні витрати грошей не беруть, тобто абсолютно всі кошти, зібрані завдяки внескам учасників, йдуть на купівлю медичного обладнання для Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Великої вітчизняної війни, учасників бойових дій та учасників АТО, де тепер лікується також нова генерація українських героїв. Минулого року після придбання медичного устаткування організатори оприлюднили повний звіт, щодо зібраних та використаних коштів, разом із накладними на обладнання та безпосередньою передачею його в шпиталь.

Так, минулого року завдяки невичерпному ентузіазму студентства, викладацького колективу НМУ ім. О. О. Богомольця та, звісно ж, учасників, вдалося зібрати понад 43 тисячі гривень! На ці кошти придбали скануючий двохканальний апарат Медик 2-К та тренувальний орбітрек Nordictrack E5.0.

Перший апарат має протизапальний, болезаспокійливий, спазмолітичний та протинабряковий ефект, допомагає клітинам відновлюватися та підвищує імунітет наших бійців. Щодо орбітреку, то він корисний для відновлення сил, укріплення серцево-судинної системи пацієнтів шпиталю а також приведення у форму нижніх кінцівок, які були поранені.

«Цьогорічний бал відрізнятиметься від того, що був минулого року, танцями і наповненням. Буде танго та вільні танці, для тих, хто не мав змоги ходити на репетиції, а дебютанти ставитимуть мазурку. Серед учасників, представників медичного університету, будуть курсанти ВІТІ (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації), ВІКНУ (Військового інституту КНУ), будуть також студенти, викладачі та адміністрація з КПІ та НАУ. Окрім балу на відвідувачів чекає благодійний ярмарок із прикрасами, зробленими нашими викладачами – із медичною цікавинкою. А ще – фотосушка на київську тематику та виставка картин, які малював учасник АТО, – розповіла Мегаполісу організаторка балу, студентка VI курсу другого медичного факультету Роксоляна Щеглюк.

Потрапити на бал можуть всі охочі. Для цього потрібно зареєструватися і відвідувати репетиції, що проходять за адресою: проспект Перемоги, 34, спортивний комплекс НМУ ім. О. О. Богомольці за графіком: понеділок, середа, п’ятниця – 17:00 – 19:00, неділя – 16:00 до 18:00

Для тих, хто зайнятий і не має змоги відвідувати репетиції, організатори підготували останнє заняття з базовими рухами усіх танців, яке відбудеться 16 травня (час уточнюється).

Детальніше про благодійний бал дізнавайтеся у соціальній мережі «Вконтакте» тут і тут. І обов’язково приєднуйтеся до цього незабутнього дійства!

Бал відбудеться 21 травня в колонній залі КМДА (вул. Хрещатик, 36)
Реєстрація на бал 17:00-18:00. Початок о 18:00

Дрес-код:
Дамам: вечірні сукні повної довжини
Кавалерам: костюм, смокінг, фрак, туфлі, метелик

Вартість квитків – 200 грн.

При собі обов’язково мати: запрошення та документи, які засвідчують особу.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче