12 грудня 2018 року в столиці України місті Києві в приміщенні Українського Фонду Культури імені Бориса Олійника (Київ, вул. Липська, 16) пройшла зустріч з головою Албано-Удінської християнської общини Азербайджану Робертом Мобілі. Організатором зустрічі була Марина Гончарук – журналіст, громадський діяч, голова «Тюркського культурного центру».

«Це вже друга зустріч з представниками Удінської общини Азербайджану, організована «Тюркським культурним центром. Я рада що серед українців і, зокрема, серед студентів так багато охочих більше дізнатися про Азербайджан. Наші заходи з Удінською громадою завжди проходять в теплій дружній атмосфері, тому ми раді далі продовжувати нашу співпрацю, адже багато журналістів і університетів Києва зацікавлені брати участь в таких заходах», – сказала Марина Гончарук. Тема презентаційної доповіді: «Албано-Удінська християнська громада і Азербайджанський Мультикультуралізм».

На початку доповіді були презентаційні 5-хвилинні відеоролики зняті Азербайджанським телебаченням, каналом Євроньюз і телебаченням України. Потім у вигляді слайдів була представлена ​​Удінська громада в мультикультурному середовищі Азербайджану. Основний акцент зроблено на толерантність азербайджанського народу, про Албанську (Кавказьку) апостольську автокефальну церкву, історію християнства, про її статус і відродження на своїй історичній Батьківщині.

На зустрічі були присутні громадські та наукові діячі, студенти та магістри, аспіранти та викладачі Київського національного університету. А також: Бакуменко Олександр Данилович – голова фонду; Нурієв Ельхан Пірі огли – помічник народного депутата Князевича Р.П., екс-радник міністра освіти і науки України, Дмитро Чистяк – письменник, міжнародний секретар Європейської академії наук, мистецтв і літератури; Рустем Жангожа – віце-президент ісламського центру України; Расим Халілов – президент Біблійного Товариства Азербайджану, Микола Васьків-перекладач, тюрколог, професор. Більше 90 осіб були слухачами цієї доповіді