За ініціативи та підтримки Об‘єднаної діаспори азербайджанців України 23 січня о 18.00 в офісі ОДАУ за адресою проспект Валерія Лобановського, 72 відбудеться поетичний марафон «Поезія гранатових відтінків», на якому українські поети змагатимуться у виконанні власних віршів на азербайджанську та східну тематику.

Надсилати свої вірші можна до 20 січня включно на ел. пошту goncharuk_maruna@ukr.net.  Журі конкурсу —переможниця міжнародних поетичних конкурсів, громадський діяч Леся Мудрак, головний редактор Nebo BookLab Publishing, викладач Кивського університету ім. Бориса Грінченка Світлана Привалова та кореспондент в Україні азербайджанського інформаційного агентства Report.az Марина Гончарук. Члени журі на чолі з головою Об‘єднаної діаспори азербайджанців України Хікметом Джавадовим визначать переможців серед учасників марафону. На всіх учасників заходу чекають призи.

Партнерами заходу виступили Київська організація Національної спілки письменників України, Публічна бібліотека ім. Самеда Вургуна м. Києва, видавництво Nebo BookLab Publishing.

На поетичному марафоні азербайджанська діаспора ознайомить гостей з азербайджанською літературою, культурою, кухнею. Інформація щодо програми дійства буде оновлюватися.

За додатковою інформацією звертайтесь за ел. адресою goncharuk_maruna@ukr.net