Гурт Mozgi нещодавно випустив пісню Amor, записану разом із новою зіркою української естради Мішель Андраде. У свої 16-ть років дівчина брала участь в шоу “X-фактор”. Зараз їй 19-ть, вона багато працює над собою і на сьогоднішній день, крім іншого, може похвалитися чудовою фізичною формою, хорошими танцювальними здібностями та неперевершеним голосом.

21 листопада в Mozgi Bar&Shop відбулися зйомки кліпу на пісню Amor. Зазначимо, що для Мішель цей кліп буде дебютним. Над новим творінням працювала велика команда Mozgi Production, а також стилісти, візажисти, танцівники та ін. Режисером кліпу став Леонід Колосовський.

Mozgi Bar наповненився атмосферою творчості й любові. На зйомках можна було побачити спеціальний знак “нескінченне кохання”, який з’являтиметься впродовж кліпу. Він був розроблений творчою командою на чолі з Леонідом Колосовським.

На питання, чому для зйомок обрали саме Mozgi Bar, продюсер Ірина Горова відповіла наступне: “Пісня літня, коли її слухаєш, уява малює пальми, море, пісок, Кубу… Але ж ми не на Кубі і надворі майже зима, тому ми шукали локацію, в якій можна відтворити настрій вечірки. До того ж, Mozgi – це не просто гурт, бар або продюсерський центр. Це вже переросло в окремий рух, до якого належать стильні та цікаві люди. А Mozgi Bar допоможе якнайкраще передати потрібний у кліпі настрій”.

Леонід Колосовський додає: “Mozgi Bar – місце, де люди збираються не для того, аби випити, а для того, щоб поспілкуватися. Тут збираються молоді творчі люди. Це танцівники, архітектори, музиканти… І нова артистка Мішель є яскравою зірочкою, що з’явилася в нашій тусовці”.

Продюсер Потап під час інтерв’ю із захопленням розповідає про свою нову підопічну: “Мішель – українка з латиноамериканським корінням. Їй 19-ть років, вона молода, справжня, заряджена позитивом. Коли знайомишся з Мішель, у тебе світ розділяється на до і після. Коли Мішель стає до мікрофону, вона починає танцювати, коли танцює – посміхається, коли посміхається – розквітає весь світ! Вона працює над собою і дуже вірить у все те, що робить, тому просто неможливо їй не допомагати розкритися повністю”.

Сама ж Мішель каже, що пропозиція співробітництва з Потапом та Іриною Горовою стала для неї шоком і вона довго не могла повірити, що це відбувається саме з нею. Але Мішель швидко погодилася і почала працювати. Співачка зазначає, що продюсери дають їй важливі поради, але вона може повністю самореалізуватися і показати свою індивідуальність.

“Мішель – унікальна людина. Я вже давно не зустрічав таких енергетично заряджених особистостей. У ній поєднується приголомшлива віра в людей і в кохання”, – в свою чергу зізнається Потап.

Також Мішель розповіла, як їй вдається підтримувати себе у чудовій фізичній формі. Як виявилося, весь секрет у регулярних заняттях спортом, танцями та правильному харчуванні. “Я майже кожен день по годині-дві займаюся танцями, мені це дуже подобається. Тим більше зйомки, стреси, хвилювання, радість теж допомагають”, – з посмішкою каже Мішель.

“Вона прославить Україну на весь світ! Ось побачите!”, – переконаний Потап.

Презентація кліпу планується на середину грудня.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО зі знімального майданчика

Нагадаємо, що перший виступ Мішель Андраде разом з гуртом Mozgi відбувся на концерті “Україна як Корея” (2 жовтня 2016 року). Тоді ж продюсер гурту Потап представив Мішель публіці як нову підопічну продюсерського центру Mozgi Entertainment.

© Фото: Анастасія Коцюрубська.

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…