Мегаполіс підготував для вас найцікавіші події вихідних.

23-24 квітня Кураж Базар

Для відвідувачів зібрали нові українські бренди, а також добірне барахло з найкрутіших колекцій київських “Плюшкіних”.

Усі охочі хможуть взяти участь у флешмобах, майстер-класах душевної рівноваги та інших активностях, а також зробити свій внесок у будівництво літнього кінотеатру.

Музичний бонус – на квітневому Куражі для вас гратимуть джаз.

Вартість: 50 грн.

Початок об 11.00.

Де: Арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1.

23-24 квітня Pop-up Парк у Пасажі

У 2009 році Київ посіла останнє місце в «зеленому» рейтингу 30-ти найбільших європейських міст. Громадська ініціатива «Зробимо Київ знову зеленим!» закликає повернути місту статус зеленої столиці Європи.

Перший проект в рамках ініціативи – Pop-up Парк буде розшташований у Пасажі. Це зелена інсталяція, створена художником-архітектором Олександром Бурлакою спільно з ботанічним садом ім. Фоміна та ботанічним садом ім. Гришка, стане прикладом перетворення міського простору у зручний і комфортний для перебування жителів міста і туристів сад.

У Пасажі буде розміщена інсталяція на 90 діжок з більш ніж 150 одиницями рослин і майданчик для дитячої освітньої програми.

У рамках заходу:

– можна буде перевірити себе на знання найпопулярніших та найбільш рідкісних рослин Києва;

– розважити малечу воркшопами на тему міського садівництва, майстер-класами зі створення вуличних меблів або персональної дитячою екскурсією з вуличними іграми;

– висадити свою рослину, яка у майбутньому буде прикрашати місто.

Вхід вільний.

Початок об 11.00.

Де: Пасаж, вул. Хрещатик, 15.

23 квітня виставка британської освіти “Бізнес по-англійськи”

На виставці будуть представлені університети, коледжі та мовні школи Сполученого Королівства. Виставка буде корисною тим, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар’єри.

У рамках виставки пройдуть презентації стипендіальних програм від Фонду Віктора Пінчука та британської урядової програми “Чівнінг”. Крім того, у вас буде унікальна можливість поспілкуватися з українськими випускниками британських університетів. Їхній досвід познайомить вас із усіма складнощами і перевагами навчання в британських вищих навчальних закладах.

Участь безкоштовна. Вхід на виставку – за запрошеннями, які можна отримати, пройшовши попередню реєстрацію за посиланням або за телефоном +380 (44) 494 20 80.

Початок об 11.00.

Де: Hyatt Regency Hotel, вул. А. Тарасової, 5.

23 квітня концерт “Другої ріки”

Гурт “Друга ріка” зіграє ексклюзивний акустичний концерт. Один із найпопулярніших українських рок-гуртів запропонує гостям музичний експеримент. На цей раз вас чекає акустика з музичними інструментами, які не надто звичні для рок-виконавців.

Вартість: 220-790 грн.

Початок о 19.00.

Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4.

23 квітня Ніч “Книжкового Арсеналу”

Програма

19:00-21:45. Вулична сцена. Марафон “Мова мистецтва проти мови ворожнечі”. Виступи україно-, російсько- й білоруськомовних поетів. Учасники: Катерина Бабкіна, Марія Банько, Наталія Бельченко, Олена Боришполець, Сергій Гандлєвський, Марія Галіна, Богдан-Олег Горобчук та ін. (Журнал “ШО”). Спеціальна програма Настасії Євдокимової «Перехідність».

20:00-20:30. Сцена “Кафе Європа”. Нагородження переможця конкурсу “Визначаємо найкращий книжковий дизайн” (Goethe-Institut в Україні, “Мистецький Арсенал”). За підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду Buchkunst.

20:00-20:45. Зал “Фарби”. Театралізовані читання роману Дженні Ерпенбек “Прокляття дому” (Книги – ХХІ). Актори: Дар’я Воронкова, Павло Бекезін, Сергій Байдецький. Режисер: Алла Заманська. За підтримки Посольства Німеччини в Україні.

20:00-20:45. Зал “Папір”. Презентація роману Марселя Тірі “Проїздом у Києві”. Учасники: Іван Степурін, Артем Афян, Дмитро Чистяк, Дмитро Бондаренко, Жан Де Ланнуа (Самміт-книга).

20:00-20:50. Кінозал 1. Документальний фільм “Перший мирний договір світової війни” (1918) у музичному супроводі групи Sun Groove – Костянтин Мішуков (Dj Mishukoff), Валентин Богданов (Shaman) та мультиінструменталіст Олекса Кабанов (Музей Української революції 1917-1921 років та GankaFilm).

20:00-21:00. Сцена “Меридіан”. Літературний простір. Бар авторів.

20:30-21:00. Грецька вечірка на стенді Грецького фонду культури.

22:00-23:00. Вулична сцена. Музичний виступ кримсько-татарської співачки Ельвіри Саріхалил. Спецпрограма “Къырым”.

Вартість: 20-50 грн.

Де: “Мистецький Арсенал”, вул. Лаврська, 10-12.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче