30 червня відбулася яскрава подія, організаторами якої виступила редакція популярного жіночого видання Pink та курорт «Сезони SPA». Читай далі детальніше про PinkPelaxParty.

В останній день червня журнал Pink організував дівочу вечірку. Запрошені гості зібралися в бутік-готелі «Сезони SPA», що знаходиться в пгт. Козин. Організатори події гостинно зустрічали усіх дівчат та дарували приємні подаруночки від французького бренду Sothys.

Поєднання краси природи та гарно оформленої території бутік-готелю справляло на гостей неабияке враження. Погода теж була чудовою, тому більшість дівчат відпочивали на великих ліжках, шезлонгах або плавали в басейні та робили фото на пам’ять. Крім того, не залишили нікого байдужими смачний фуршет, шампанське і турецька кава.

Ведучим вечірки став Нікіта Добринін. За ді-джейським пультом весь вечір знаходився DJAntai. Відпочинок був не лише приємним, а й корисним, адже організатори запросили цікавих спікерів.

Перед гостями виступила психолог Тетяна Болтик, яка розповіла про те, чому так необхідно любити і поважати себе. Вона закликала усіх позбутися своїх комплексів/страхів і щодня казати собі, дивлячись у дзеркало, що ти себе любиш.Також своїми історіями на цю тему поділолося декілька гостей.

Наступним спікером була відома співачка Настя Каменських. Дівчина ділилася з гостями вечірки своїм досвідом про заняття спортом, правильне харчування та красу. Її зовнішній вигляд говорив сам за себе – Настя постійно старанно працює над удосконаленням свого тіла. Співачка зазначила, що не знаходиться зараз в ідеальній  для неї формі і вважає, що робота над собою, напевно, ніколи не закінчиться, адже приємно бачити результати і ставити нові цілі.

Після невеликої перерви біля Нікіти Добриніна з’явилися майстер «Сезонів SPA» Олександра Пікулик та представник косметичного бренду Sothys Ольга Горбаченко, які розповіли про правильний догляд за шкірою в літній період. Крім цього, відбувся розіграш, в якому одна з дівчат виграла безкоштовну процедуру від салону «Сезони SPA».

Вечір пройшов вдало і повністю виправдав своє гасло – «Найкорисніший дівочий вечір». Нижче дивіться фотозвіт з Pink Relax Party.

Фото: сайт pink.ua

 

This slideshow requires JavaScript.