На вихідних у київському CaribbeanClub відбувся сольний концерт найсвітлішої співачки українського шоу-бізнесу – TARABAROVA. На півтори години глядачі занурилися у магію любові і музики під назвою «LoveLoveLove».

Автор і композитор, номінант безлічі національних музичних премій, власниця нагороди «Пісня року» TARABAROVA своєю щирою та сповненою духом свободи творчістю надихає сотні тисяч людей по всьому світу. У кожній пісні – послання слухачам «розправити крила», віра в те, що «ми в силах змінити все» і нагадування про те,  «якщо шукаєш – вихід є».

До Дня закоханих для киян і гостей столиці співачка підготувала особливу концертну програму «LoveLoveLove», назва якої говорить сама за себе: треклист виступу складався виключно з пісень про почуття. У камерній обстановці концерт-холу артистка виконала кращі композиції про кохання за всі 6 років сольної кар’єри. На сцені прозвучали як хіти «Добре з тобою», «Цунамі», «Вихід Є», так і пісні з альбомів «Мир Всем», «Вірю.Знаю», а також з унікального проекту «8 недельоткровений».

Одним із номерів, який запам’ятався найбільше, став виступ TARABAROVA з піснею «Ты», де артистка акомпанувала собі під укулеле, точнісінько як під час запису цієї композиції для live-альбому «#Наодинці» під час всеукраїнського туру.

Перфоманс співачки доповнили незвичайний віджеінг, запальний балет з їх неймовірними танцювальними постановками і музиканти-мультиінструменталісти.

Незабутній голос, енергія і харизма TARABAROVA не залишили байдужими жодного глядача в залі. Разом із артисткою гості вечора дали волю почуттям: сміялися і сумували, згадували моменти з минулого, посміхалися, співали в унісон і танцювали. Обдарувавши гучними оваціями, глядачі не відпустили співачку без виклику «на біс».

Яскрава TARABAROVA з концертом про любов занурила весь CaribbeanClub в теплу атмосферу світлої сторони музики.