На початку весни в Києві з’явиться незвичайний готель. Виспатися в ньому навряд чи комусь вдасться, адже призначений він виключно для занять сексом і рольових ігор. Номери будуть декоровані в стилі різних еротичних фантазій – від класичних ванільних до найжорсткіших і екстремальних, зі спеціальними тематичними меблями, сексуальними іграшками та іншою атрибутикою для любовних ігор. Особливу увагу буде приділено гігієні – стерилізація і кварцування стануть обов’язковими процедурами прибирання номерів.

За задумом творців готелю, заклад призначено як для розваг сексуально розкутих пар, так і для подружжя, які хотіли б внести різноманітність в своє трохи нудне сексуальне життя.

Сама концепція «просторів для кохання» далеко не нова і широко поширена в Європі, а її авторство приписують японцям. Однак для України цей формат буде дещо адаптований – українська версія lovespace, що отримала назву «Cherry Twins», принципово відрізнятиметься тим, що тут не будуть надаватися жодні інші додаткові послуги, крім оренди номерів.

«Тема сексу в Україні залишається досить табуйованою. Основна проблема сьогоднішніх пар – невміння розмовляти про секс, свої емоції і бажання. Україна посідає третє місце за кількістю розлучень в Європі. Згідно зі статистикою, одна з поширених причин – зрада одного з партнерів, викликана незадоволеністю інтимним життям. І замість того, щоб розкривати сексуальний потенціал партнера, такі пари шукають різноманітності на стороні, що в підсумку найчастіше закінчується руйнуванням сім’ї», – каже лікар-психолог, системний сімейний психотерапевт Анна Антофійчук.

Підтримує цю думку і засновниця першого українського lovespace «Cherry Twins» Олена Соловйова: «Численні табу і нав’язані соціальні стереотипи заважають розкріпачитися. «Соромно», «я не такий», «що він чи вона про мене потім думатимуть» та інші схожі комплекси змушують людину замовчувати і приховувати свої справжні бажання. Люди сублімують сексуальні емоції або реалізують їх з повіями і  партнерами на одну ніч. Шлях найменшого опору – це зміна партнера».

Як вважають сучасні сексологи і сексотерапевти, рольові ігри дозволяють парі зберігати яскравість інтимного життя, допомагають зрозуміти бажання партнера, розвивають почуття близькості і довіри. Гармонія в сексі і реалізованість бажань пари є одним з наріжних каменів тривалих стосунків. Не кожна людина може зізнатися в тому, що їй насправді хотілося б спробувати.

Оренда номера у lovespace – від трьох годин. Номери здаватимуть особам, які досягли 21 року.

This slideshow requires JavaScript.