У мережі з’явився перший офіційний постер українського фантастичного фільму «Фокстер & Макс». Пес Фокстер вперше постає в образі наноробота с суперздібностями.

«Фокстер & Макс» – український сімейний фантастичний фільм про пригоди хлопчика та пса-супергероя. Прем’єра стрічки режисера Анатолія Матешка планується восени цього року. За сюжетом школяр Макс знаходить балончик з нанофарбами і малює собаку. Несподівано намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється в собаку-наноробота з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець, який починає за ними полювати.

«Наша історія про те, як хлопчик випадково “приручає” штучний інтелект і навколо нього починається справжня пригодницька колотнеча», – зазначає режисер Анатолій Матешко.

Головного героя, хлопчика Макса, грає юний актор Богдан Козій. Це його перша роль у повнометражному кіно. Фокстер – собака-супергерой наноробот, а сьогодні ще й справжня зірка YouTube, перший український пес-влогер. Зараз він відвідує цікаві заходи та зустрічається з відомими особистостями, висвітлюючи це у своєму влозі. А зовсім нещодавно був презентований проект Foxter Friendly Café, де Фокстер розповідає про київські заклади, куди можна приходити з собаками.

Виробництвом стрічки «Фокстер & Макс» займається кінокомпанія «Prоnto Film», а над сценарієм працювали канадський сценарист Скотт Париз’єн і Анастасія Матешко. Фільм знятий на замовлення Держкіно.

Тизер: https://www.youtube.com/watch?v=1LwL_AaCvZI