Нещодавно у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза компанія «Медвін» провела виставку рукоділля. Тема виставки була приурочена святу всіх закоханих – Дню святого Валентина. Відвідувачі виставки могли розглянути різноманітні експонати, присвячені цьому романтичному святу, запозичити ідею для подарунків коханим, а також придбати те, що їм припало до душі.

Виставка також була особлива тим, що відвідувачі мали змогу не лише подивитися на дивовижні вироби, створені рукодільницями, а і взяти участь у майстер-класах і спробувати створити шедеври власноруч. На виставці були представлені авторські вироби сучасних майстрів, сувеніри, кондитерські та ювелірні вироби, різноманітні товари для рукоділля та хобі.

Всю територію, на якій проводилася експозиція, поділили на зони, кожна з яких була присвячена певному виду рукоділля. Окремо були представлені декупаж, лазерне гравірування, декорування панно та свічок, створення ляльок-мотанок, розпис тканини, квілінг тощо. Майстри своєї справи презентували свої вироби, розповідали цікаву інформацію про історію та особливості даного виду рукоділля, давали корисні поради початківцям.

Цей захід також прославився неймовірною кількістю майстер-класів на будь-який смак. Рукодільниці демонстрували покрокове виготовлення виробів, ділилися своїми професійними секретами, допомагали у процесі роботи тим, хто цього потребував, повідомляли додаткову цікаву інформацію. Вартість майстер-класів відрізнялася – були й безкоштовні, і досить дорогі. Але отримані позитивні емоції, атмосфера творчості й любові та неймовірні вироби, які гості отримали в результаті своїх старань, того варті. Відвідувачі могли принести необхідні для виготовлення виробу матеріали з собою, або купити їх просто на місці. У вартість деяких майстер-класів входило все приладдя.

Не було нудно на виставці й маленьким відвідувачам. Для них спеціально організували ігрові зони, майстер-класи з малювання різнокольоровим піском, конкурси малюнків. А один день виставки – 10 лютого – був повністю присвячений дітям. Для малюків провели розважальну програму – пісні, танці, конкурси. А також спеціально для дітлахів було організовано цікаві майстер-класи – виготовлення об’ємних листівок, медових свічок, браслетів та іграшок з ниток. Тому ця експозиція – чудове місце для відпочинку всією родиною.

Наступну виставку, присвячену тематиці рукоділля і хобі, компанія планує провести з 5 по 7 квітня – до Великодня. Всі деталі можна дізнатися на офіційному сайті.