Анна Ковальчук розповідає про свої правила здорового життя. Прекрасна мама двох доньок, любляча дружина, людина яка з першої хвилини заряджає позитивом, Анна Ковальчук поділилась своїми правилами здорового життя. ЗЗ-трьох річна жителька Києва запевняє, на всі важливі питання дає відповідь сам організм, просто потрібно налагодить з ним зв’язок.

Як я себе називаю? —Щасливою людиною! Все приходить з голови, спочатку формується думка, потім дії, потім результат. Перш за все потрібна мотивація, в кожного вона своя. Для когось важливо зберегти зовнішність, хтось це робить за станом здоров’я, дехто  через релігійні переконання, інші прогнозують на майбутнє. Одного рецепту для всіх немає. Все дуже індивідуально, у кожного своя ціль або причина. Для мене швидше за все це стан здоров’я.

Сучасний ритм життя в великому місті потребує багато сили та енергії. Такий темп сприяє виснаженню організму та збою в роботі певних його систем. Я вирішила, потрібно щось змінювати. Звертатись до методів традиційної медицини не хотіла,  вирішила знайти альтернативу – вегетаріанство. Тут надзвичайно важлива підтримка сім’ї. Чоловік мене підтримав на 100% , він також веде такий спосіб життя. Щодо дітей, то ми залишили їм право вибору. Зараз вони харчуються традиційно, я зі свого боку намагаюся забезпечити належну якість таким продуктам харчування.

Я  вегетаріанка, не вживаю м’ясо, молоко та яйця.  Їм мед та обов’язково рибу. З часом прийшла до висновку, що риба це те, що необхідно, без неї ніяк. Їжа підлягає термічній обробці, але все ж таки фрукти та овочі в здебільшого намагаюся їсти сирими.

Їм маленькими порціями три рази на добу. Ранок починається з двох склянок води з лимоном. Взагалі на протязі доби п’ю  до 2-х літрів води, але в жодному разі не запиваю їжу.

Ми настоюємо воду для пиття на кремнію. Ці камінці мінералізують воду, очищують, збагачують. Це дуже корисно для всього організму. В мене навіть хатні квіти, які я поливаю цією водою, цвітуть по два рази на рік. Ці мінерали можна купити в аптеці чи інтернеті, міняються вони кожні пів року.

Алкоголь та цигарки повністю виключені з життя. Дуже важливу роль відіграє режим дня. Мій класичний день починається з п’ятої ранку. Я п’ю воду  і роблю зарядку, це комплекс класичних вправ для всього тіла, що займає 20 хвилин. Потім сніданок, класично це фруктовий коктейль чи коктейль з льону, морська капуста, ми купуємо її в аптеці в сухому вигляді і готуємо самостійно. На обід як правило, різноманітні каші, свіжий салат або квашені овочі, вінегрет. На вечерю намагаюся їсти тільки сиру їжу, фрукти та овочі. Впродовж постійно перекушую – сезонні фрукти, горішки.

Спати ми лягаємо максимум о 22.00. Гігієнічно-водні процедури зранку та ввечері обов’язково супроводжуються обливанням холодною водою. В зимовий час ми ходимо купатись в ополонку. Косметику застосовую рідко і мінімально. Для догляду за обличчям та тілом використовую тільки натуральні масла.

Є низка проблем, з якими ти стикаєшся в мегаполісі при такому стилі життя. Не буду приховувати, в такому оточенні важко триматися рамок. Вміння абстрагуватись приходить з часом. В процесі постійно знаходяться люди-однодумці, і стає значно легше.

При першій можливості ми з сім’єю проводимо час на природі, це не міський парк, це ліс, озеро і так далі. Тільки спілкуючись з природою можна до кінця пізнати та зрозуміти себе.

За чотири роки такого стилю життя я можу впевнено сказати про позитивні зміни в самопочутті – фізичному та моральному. Раніше я страждала хронічною втомою, поганим самопочуттям, порушенням сну, психоемоційним дисбалансом. Зараз я не відвідую лікарню, а в аптеку ходжу виключно  за ефірними маслами. Відчуття надзвичайні, відчуття легкості та гармонії. Це перехід на новий рівень життя, нове сприйняття світу та себе самого. Мій організм мені вдячний. Він віддячує мені кожного дня неймовірним зарядом енергії, сили, позитиву, натхненням та любові.

Моя історія – це не інструкція, не рекомендації, не заклик. Все дуже індивідуально. Потрібно добре налагодити внутрішній діалог з собою, і ваш організм сам підкаже, як буде краще вам обом. Єдине, що я раджу, це мати впевненість в собі, любити себе і світ навколо. Все приходить в процесі пошуку. Хто шукає, той завжди знайде, тим більше коли це стосується якісних змін життя.