26 лютого у столичному Палаці «Україна» відбулася сьома церемонія нагородження професійної музичної премії YUNA «Найкращі в музиці». Переможців премії визначило експертне жюрі. Отже, цього року були нагороджені такі артисти:

Нагорода «За особливі досягнення»: гурт «Брати Гадюкiни».

Найкраща пісня: «Грибы» – «Тает лед».

Найкраща виконавиця: Тіна Кароль.

Найкращий виконавець: MONATIK.

Найкращий відеокліп: MONATIK – Vitamin D.

Найкращий альбом: LOBODA – H2LO.

Відкриття року: KAZKA.

Найкращий дует: Ріаnoбой& Morphom – «Ми з тобою на вершині».

Найкращий рок-гурт: THE HARDKISS.

Найкраща пісня українською мовою: THE HARDKISS – «Журавлі».

Найкраще концертне шоу: MONATIK – Vitamin D.

Найкращий поп-гурт: «Время и Стекло».

Найкращий менеджмент артиста: Mozgi Entertament.

Ведучим церемонії був Анатолій Анатоліч. Зустрічали зіркових гостей на червоній доріжці ведучі шоу «Динаміки» на «Нашому радіо» –  Альона Панова та Дмитро Бурундуков.

Подія розпочалася о 20:00 і тривала дві години. За цей час незабутні LIVE-перфоманси на сцені представили MONATIK, DZIDZIO, Сергій Бабкін, який заспівав у дуеті з гостем церемонії – легендарним Френсісом Гойєю, а також DZIDZIO, O.Torvald, Michelle Andrade, KADNAY, KAZKA, KAMALIYA, Брати Гадюкіни, Ivan NAVI.

За прозорістю та чесністю процесу голосування членів журі слідкувала незмінна аудиторська компанія DELOITTE.

Під час прямого ефіру ведучий Анатолій Анатоліч виходив у зал і поспілкувався з Меловіном. Саме цей артист став цьогорічним представником України на «Євробаченні». Жартуючи, ведучий попросив Меловіна не перемагати в конкурсі, а привезти почесне друге місце, адже «Україна ще не розрахувалася з боргами за «Євробачення-2017».

Тріумфатором 2018 року став MONATIK, забравши три нагороди у різних номінаціях. За весь час проведення премії YUNA найбільшим рекордсменом за кількістю статуеток став гурт The Hardkiss – вони мають 8 нагород у різних номінаціях. 7 статуеток має Джамала, 6 –  «Океан Ельзи», 5 – «Бумбокс», а по 4 статуетки  – «Время і Стекло», Іван Дорн та «Скрябін».

Також пропонуємо вам переглянути відеозапис премії YUNA-2018:

Фото: Віталій Мельник та Богдан Плавко.