19 червня в Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім» відбулася святкова програма, яку організували сім’я ресторанів «Даш» під керівництвом керуючого ресторанами Азада Алієва.

Для дітей виступали танцювальний ансамбль «Кавказ», який представив танці народів Кавказу. А керівник ансамблю Ніджат Мірзоєв провів майстер-клас для дітей з лезгинки, що викликало захват у вихованців «Отчого дому».

Про історичне спільне з тюркськими країнами і їх культуру розповіла відома українська поетеса і письменниця, віце-президент Асоціації українських письменників Людмила Дядченко, в творчості якої однією з центральних є турецька тематика.

Також на дітей чекав справжній сюрприз—на запрошення Азада Алієва до них приїхав професійний футболіст Євген Реворук, який в складі української збірної недавно виграв чемпіонат світу з футзалу в Португалії. Євген провів майстер-клас для дітей з командній грі і показав свої прийоми в футболі.

Також дітям показували як робити розпис хною і багато іншого. Закінчився захід врученням подарунків «Отчому дому» —спортивний інвентар, розвиваючі ігри, і частування від мережі ресторанів «Даш».

За словами керуючого ресторанами «Даш» Азада Алієва, в місяць Рамадан мусульмани роздають дітям частування і дарують їм можливість відчути це світле свято.

«Ми захотіли щоб діти з дитячих будинків, реабілітаційних центрів теж відчули любов, теплоту в свято Рамадану. Поетому ми спеціально доручили нашим кухарям приготувати для дітей частування та солодощі з турецької та азербайджанської кухні, купили їм корисні подарунки та організували цю святкову програму. Головна винагорода нам—це щасливі обличчя дітлахів, слова подяки і те, що після заходу вони підходять до нас, обіймають нас і дякують. Буду дуже радий якщо наш вчинок стане прикладом для інших. Адже дітям дуже багато не треба-якщо кожен зробить щось в своїх можливостях для особливих діток, вони будуть набагато щасливішими», – розповів Азад Алієв.